Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak hogy bejojjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy bejojjek valakinek? Hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer volt baratom,kb egy fel eve de o is csak egy honapig, mivel szakitottam vele,azota tobben is mondtak,hogy fura,hogy osszejottunk mert nem az en szintem volt(hat alattam) Tavaly es iden is mar tobben erdeklodtek irantam de leraztam oket mivel nem volt nagyon senki szimpatikus... Ketszer volt olyan is hogy enis akartam volna a dolgot,de mindig mastol tudtam meg hogy bejovok a sracnak es vegul nem lett belole semmi mert az visszakeptek... Nemtudom igazabol,hog mit csinalok rosszul,mert tobben mondtak mar hogy szep vagyok meg minden de valahogy senkinek sem kellek. Tudtok tanacsot adni? Kicsit kezd mar fura lenni...Bocsi a hosszu irasert,remelem azert nem lett nagyon osszevissza:)) 17/L

#parkapcsolat;kereses;tini
2019. márc. 31. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én szimplán szeretem a bort és szeretek történelemről diskurálni.
2019. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom válogatsz. Na ezt nem szabad. Ha valaki meg akar ismerni add meg neki az esélyt, mert lehet, hogy elszalasztod az igazit.
2019. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macko_Sajt válasza:
Ha valóban nagyon szép vagy, az is lehet, hogy oda se mennek inkább a fiúk, mert azt gondolják, hogy semmi esélyük nincs nálad. Sokszor én is ezt csinálom :/ 16f
2019. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Személy szerint én a legtöbbször nem merek odamenni sem a lányokhoz. Max irok nekik.... De a korombelieknél (nálam is) nagy probléma, hogy félünk mi lesz.. (Ne értsd félrw, ez olyan izgalom féle...) ezért nem merünk probálkozni... Uhh basszus ezt tényleg leirtam... (19f)
2020. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!