Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy ázsiai lánynak hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ázsiai lánynak hogyan kell udvarolni?

Figyelt kérdés

nem rég ismertem meg a suliban a szüleivel itt élnek 10 éve nagyon vicces okos és csinos lány a nyelvet is jól beszéli és oké mindannyian emberek vagyunk de akkor is nem tudom hogyan kellene közelednem hozzá elvégre akkor is egy teljesen más nevelésű szokású külföldi lányról van szó (oh és ne ezt a kinai boltos eladott képzeljétek el :D eddig kisvárosban éltem nem rég költöztünk pestre a szülei pedig valamelyik külföldi cégnél dolgoznak)


tudnátok adni valami tanácsot? főleg olyantól kérek akinek már volt ázsiai barátnője



2019. márc. 31. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

mi az, hogy ázsiai? Mégis, japán, dél-kínai, indonéz?

Ezekkel pont volt már dolgom közelebbről (általában csak lazább kapcsolat), és egészen más, hiszen eltérően konzervatív kultúrák, más vallások, satöbbi. Ázsiában él a bolygó lakosságának kétharmada, kicsit lehetnél pontosabb...

2019. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi az lemaradt róla

kínai de van benne koreai is az anyja részéről

2019. márc. 31. 23:21
 3/7 A kérdező kommentje:
és igen éppen ezért írtam hogy azért mégis más mert eltérő kultúra és szokások
2019. márc. 31. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

a tehetősebb kínai lányok nagyon konzervatívak, elég aszexuálisak, és sokszor csak stratégiai partnerségként tekintenek a párkapcsolatra, ráadásul egy nagyvárosi kínai család manapság már tízszer gazdagabb mint egy európai. Őrületesen megváltoztak ott az erőviszonyok az elmúlt évtizedben. Csajozni már nem érdemes kínába menni.


A diszpóra kínaiak elég széles spektrumon vannak anyagi szempontból, tehát felszedhetőség szempontjából is, de BP-n sokszor a köreiken belül alakítanak ki kapcsolatokat, legalábbis azok a kínaiak akiket jobban ismerek. Mondjuk a BP-i kínaiak túlnyomó része csöcsiangi, szóval aki nem, az talán eleve nyitottabb lehet kapcsolatra európai srácokkal. hirtelen ennyi jutott eszembe:)


forrás: éltem kínai nagyvárosokban, kavartam ázsiai lányokkal, plusz sok kolléga-barát, stb. itthon és ott is.

2019. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem és köszi annyi még hogy velük élni milyen mert oké igy barátzonában mindenkivel kedves az ember általában de párkapcsolatban azért mindenki más :D főleg én
2019. márc. 31. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
passz, személyiségfüggő.
2019. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha beszéli a nyelvet, miért nem bókolsz univerzálisan, és kérdezed meg hogy volna-e kedve randizni veled?
2022. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!