Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek kezdeményezni nála, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kezdeményezni nála, de nagyon tetszik? 16L

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki nagyon tetszik nem szoktunk nagyon beszélgetni max köszönünk egymásnak.A személyisége fogott meg leginkább ahogy másokkal viselkedik és ahogy hozzájuk viszonyul.Ő 18 éves én 16 éves vagyok .Na de velem az a baj leginkabb hogy nem szeretem az arc bőröm nem tökéletes ,és nem akarom hogy kiröhögjön nem tudom mit tegyek.
2019. ápr. 1. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz. Csak így derül ki, hogy tetszel-e neki vagy nem. Lehet amúgy tetszenél neki, nem tudhatod.
2019. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Légy önbizalommal teli.

Ha tudod is hogy van hibád, ne szedje kedved.

2019. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis egy iskolába jártok, akkor kiagyalhatnál valami iskolával kapcsolatos ürügyet, hogy elkezdjetek beszélni, és akkor kiderül, hogy ő is így érez-e veled kapcsolatban, szerintem egy próbát simán megér. A barátnőid biztosan segítenek neked, ha esetleg nincs ötleted mi lenne az az indok amivel beszélsz vele:)
2019. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as köszi meglátom.ment a zöld mindenkinek
2019. ápr. 1. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj az arcoddal?

Ilyen korban az teljesen normális ha nem teljesen tökéletes az arcod

2019. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!