Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 24 évesen 14-15 éves lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen 14-15 éves lányokkal (is) randizok. Baj lenne?

Figyelt kérdés

Nincsenek problémáim a korosztályom felhozatalával, de a nálam 8-10 évvel fiatalabb lányok meg tudják adni azt, mit idősebb társaik, sőt még többet is néha.

Mit gondoltok erről?



2019. ápr. 2. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nekik is rendben van, azaz nem hazudsz nekik a korodról, akkor igen. De ha ennyire nem tudsz megallapodni, akkor ott baj van. 24 évesen lassan családalapításban kellene gondolkodj.
2019. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj, csak fura, hisz ennyi idősen már MILF-eknél is szép esélyeid lehetnek. Csak figyelj, hogy tényleg 14+ -os legyen a suna!
2019. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem baj, mert te felnőtt vagy, a 14-15 évesek pedig gyerekek. Az normálisabb lenne, ha 35 évesen randiznál 25 évesekkel, ha már a nagy korkülönbségre buksz.
2019. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván a mai korcs világban ez persze a legnagyobb rendben van.


Én csak annyit mondok, hogy ha lenne lányom, és a közelébe kerülne egy ilyen lény, főleg "randizni", én kiherélném. :)


23/F

2019. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan mit tud adni neked egy 14 éves? Egy gyerek?

Vagy nem is tud többet adni, csak egy gyereket könnyebb manupulálni és olyanra formálni mint amilyenné te akarod?

2019. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavar, ha te ettől vagy boldog. Csak vigyázz, hogy 14 alattival véletlenül se kezdj
2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem semmi baj vele. Ha mindkét félnek jó, akkor simán. :)


kedves 1-es! Miért "kell" a huszas évek első felében családalapításon gondolkodni? Akkor alapítson az ember, ha képesnek érzi rá magát. Jobb az, hogy 25 évesen elvesz valakit, csinál neki 1 vagy két gyereket, majd elválnak, mert "mégsem passzolnak egymáshoz"? Majd alapít, ha úgy érzi akár 30 akár pedig 40 évesen. Vagy soha, ha neki az szimpatikusabb.

2019. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 15 évesen nem találok soha normális 20+ost, mert a többség CSAK a szexre megy...
2019. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!