Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tanácsot szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tanácsot szeretnék kérni. Első randin, ha a fiú meghív meg kell kérdezni hogy kifizessem-e a részem? Vagy ezt a másik fél megalázónak tartja?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez hogy működik, mert hamarosan megyek randira és nem tudom mit illik, mit nem. Megkérdezzem vagy ne. Amúgy egy beülős laza étterem szerűbe megyünk. Hagyjam és köszönjem meg vagy felajánljam? Mert olyat is hallottam már hogy a lánynak kellett mindent fizetni, mert a fiúnál nem volt pénz vagy szimplán udvariatlan volt...

2019. ápr. 2. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Alapból fizesd a magadét te, ha nem mond semmit, akkor ne firtasd. Ha viszont felajánlja akkor fogadd el.
2019. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez srác kérdése. Ha meghív, akkor azt jelenti, hogy ő fizet. Alapból ez is lenne a normális. Viszont ha mondjuk úgy hangzik el a kérdés, hogy "beülünk valahova kajálni?", akkor lehet, hogy a végén elő kell venned a tálcád. Persze ha érett sráccal van dologd, akkor rögtön mondani fogja, hogy tedd el. Ha viszont egy srác úgy ül be valahova, hogy pénz sincs nála, attól menekülj!
2019. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiúnak illik fizetni az első randit. Én legalábbis így szoktam, gyakran a másodiknál, harmadiknál is. Utána szoktam megbeszélni, hogy felezzünk.
2019. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. ápr. 2. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Illik megkérdezni mindig.
2019. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Illik megkérdezni!

Ha ezt meghallja tőled, akkor plusz pontot kapsz... :D

2019. ápr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lili8989 ***** válasza:
Az fizet, aki meghív, (tehát a férfi)
2019. ápr. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!