Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most miért van így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért van így?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal párba lettem, köszöntem neki hogy “Szia 👋🙂” Erre ő is “Szia”. Írom neki hogy “Szimpi vagy jók a képek rólad” Erre eltűnik, valószínűleg letitlott vagy nem akar velem már párban lenni. Most ezt nem értem miért van ez? Ez már harmadik aki letiltott. Más is tapaztalja? Minek lesz velem kapcsolatban ha után eltűnik... Ja és ez csak lányoknál van ez így érdekes a fiúknál meg nem ok jófejek. 24 Bi/f
2019. ápr. 3. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A lányoknak, kreatív szöveggel kell indítani, humorizálni, ironizálni, esetleg rámenni olyan témára ami a profilja alapján érdekli, ha te is otthon vagy a témában az nagy plusz. Humor szinten belefér egy kis flegmaság is. Ha gondolod less rá youtube-on a fun4money csatornára, elég beteg a srác, de jól nyomja.
2019. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért? Azért, mert a lányok elvárják, hogy úgy írj nekik frappáns szöveget, hogy semmi információt nem adnak meg magukról, semmi nem derül ki a képei és a profilja alapján. De azért legyél kreatív. (Meg akkor arról ne is beszéljünk, aki egónövelésre használja ezeket.)

Ha valakinek tényleg szimpatikus vagy, akkor mindegy mit írsz neki, válaszolni fog.

De amúgy undorító az összes ilyen társkereső, a lányok alsó 95%-a keresi a fiúk felső 5%-át, átlagos kinézettel fiúként esélyed nincs, mert csak a 10-eseket húzzák jobbra.

Nézegess facebookon vagy instán, előbb megtalálod, akit keresel. Én sok tinder meg ilyen hülyeségek után 1 embert jelöltem be facebookon, és nagyobb szerencsém nem is lehetne, hogy elsőre megtaláltam Őt.

2019. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen ezen gondolkodtam már, mert instán érdekes ott követnek többen vagy lájkolnak montha az barátságosabb is lenne mint ez a tinder. Itt nem kell eladnod magad hülye szövegekkel...
2019. ápr. 4. 10:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!