Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen csajozasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen csajozasi modszer az ha nappal elkezdek ismeretlen lanyokat leszolitani az utcakon?

Figyelt kérdés
19/F | A net kilove nekem, sokat probalkoztam rajt. | Termeszetesen velem egykoruakat probalnek, es nem a legfullosabbakat, hanem normal kinezet kategoria. Ebbol lehetne valami szerintetek, vagy mindenki elutasitani, es nem akarna dumalni velem? A celom az lenne hogy elkezdeni dumalni/ismerkedni majd ezutan akar egy randira is elhivni. Mit gondoltok az efele dolgokrol??

2019. ápr. 3. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetetlen, de ha neten ennyire nem jött be, személyesen se lesz sokkal jobb az arány. Inkább gondolkozz el azon, hogy az eddigiek miért nem működtek. Csak hogy legyen hova mérned, én a harmadik barárnőm elvettem feleségül.
2019. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

- Hogy nézel ki?

- Milyen a dumád?

- Csak úgy odamész, vagy szituációban szólítod le?

- Ha beakar ülni valahová, lesz rá lóvéd?

- ...

2019. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Hogy milyen csajozási módszer? Rossz.

F.

2019. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat. Hat netrol volt eddig 3csajom, de az tobb mint 3eve, pontositva mostanaban nem jon ossze neten valamiert. Mindig lecserelnek egy jobb kinezeture szerintem.


A kinezetem atlag vagy talan az atlagtol egy fokkal lejebb. A dumam az egeszjo, vicces is tudok lenni, bar szerintem nagyon rafeszulok a dolgokra es izgulok mindenen, emiatt nehezebb. Penzem az ilyenre lenne de azert nem a legjobban allok anyagliag azt bevallom.

2019. ápr. 3. 11:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy számok törvénye alapján egy csak összejön majd.

Egyébként szerintem sokan bizalmatlanok, ha csak úgy random odamész az utcán. Inkább valamilyen helyzetben próbálkozz, pl. akivel gyakran utazol ugyanazon a buszon, vagy együtt álltok sorban valahol, ilyesmik.

2019. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak ugy odamennek hozza es valami 'szia, neharagudj bla bla' szoveget mondanek neki, meg mindenkepp megkerdeznem hogy siet e valahova meg hogy van e kedve dumalni vagy valami, mindenkepp szolidan probalkoznek, nehogy tamadonak velje a megnyilvanulasomat.


Masik valaszolo: Jelenleg nem jarok sehova aktivan, de tervezem az uszast, es oda pont busszal jarnek eleg gyakran, lehet hogy ilyen esetben konnyebb lenne ha valakit sokszor latok onnan igen.

2019. ápr. 3. 11:18
 7/9 anonim válasza:
88%
Szerintem ez így esélytelen. Én már túl vagyok a tini koron, de ha nem vagy kimondottan jóképű, és nincs lehengerlő dumád, akkor ebből csak szarul fogsz kijönni, még kevesebb önbizalommal. Szerintem keress valami hobbit, társas tevékenységet, ahol találkozhatsz csajokkal. Mondjuk ennél már akkor is több esélyed lenne, ha könyvtárban, orvosi rendelőben, utazás közben próbálsz beszélgetést kezdeményezni. Utcán nem ismerkedünk.
2019. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a következőt tenném. Feltérképezném a környezetet, aztán a kiszemelt csajtól megkérdezném, merre van az az utca, ami felé láthatólag megy. Így néhány szó erejéig biztos, hogy alakul valami, amire a következő alkalommal már lehet építkezni. A lényeg, hogy ne kapkodj. Az bőven elég, ha este lefekvéskor eszébe jutsz egy perce. Ezek a percek visznek majd előre, nem az, ha lerohanod.
2019. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég necces, mert utcán/buszon nem nagyon van olyan lehetséges valós ok amivel megszólíthatnád. Ezért szinte akármilyen dumával mész oda, egyből tudni fogja, hogy azért szólítottad meg, mert ismerkedni akarsz. És ahhoz meg tényleg nagy dumásnak, magabiztosnak (és sok esetben jóképűnek is) kell lenned, hogy jól süljön el. És ez sem garancia, mert nagy eséllyel van barátja, vagy akármi.


Viszont a másik oldalon ott van, hogy valószínű, sosem fogod újra látni, szóval, ha nem jön össze nem vesztettél sokat. Legalább szokod a stresszhelyzetet.


Én pl nem szoktam buszon meg utcán ismerkedni, mert kellemetlennek érzem. De lehet, ez az én hülyeségem, ha téged ez nem tart vissza akkor csináld!

2019. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!