Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy tetszett nektek valaki, de úgy gondoltátok hogy nem akartok vele járni, hanem jó érzés úgy hogy tetszik nektek és ezzel beéritek?

Figyelt kérdés
Volt már veletek ilyen?Ja és a másik félnek is tetszetek!

2019. ápr. 5. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igenis meg nemis:DD Pl.van egy lány aki mai napig nem közömbös nekem, de mivel akkor mikor akartam volna őt akkor nemkellettem vagy más kellett neki, és ez rosszul esik nekem ezért történhetne bármi, nemhinném, hogy összejönnék vele..szóval egy picit mai napig tetszik ez a lány de na jó ez így. És amúgy mindegy is hiszen tudom hogy már nem is tetszem neki.
2019. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Velem többször is volt már ilyen, valahogy mindig jobb csak álmodozni a másikról, elég hülye szokás.
2019. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek!
2019. ápr. 5. 19:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem baj,nemet is írnátok?😅🙏☺
2019. ápr. 5. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Második válaszoló vagyok. L
2019. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó de mennyiszer volt velem ilyen. Példának okáért van egy srác akit időszakosan már 1,5-2 éve crusholtam, mert külsőre nagyon bejön és amennyit megismertem belőle az is. Aztán persze annyit képzelegtem róla hogy az agyam kitalált neki egy "tökéletes" személyiséget, így megjobban beleéltem magam. Ennek ellenére sosem akartam vele járni. Bejön, de hogy vele legyek kapcsolatban? Kizárt.

Ellentétben van most egy másik fiú akire eddig nem is néztem úgy, pedig már ismerem egy ideje, csak az utóbbi egy hétben, vele mégis el tudnám magam képzelni.

Úgyhogy igen, volt olyan hogy beértem azzal hogy tetszik (arról sajnos nem tudok hogy a vonzalom kölcsönös volt-e, szerintem nem).

17/L

2019. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak így tettem volna. Olyan jó érzés volt ,,csak" szerelmesnek lenni:(

De nem én többet akartam és mindent elszúrtam. És most minden olyan rossz

2019. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fontos ilyenkor megérteni magatokat hogy miért van ez így.

El tudod fogadni a boldogságot, vagy úgy gondolod, hogy nem érdemled meg, vagy valamiért félsz boldognak lenni?

Nem bízol a másikban? Magadban nem bízol.

Vagy fehér lovas királyfira vársz, a szimpla királyfi nem elég jó?

2019. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ám. De ez egy kis ido utan ugy is felmegy azert arra hogy igenis akarok tole valamit es Ő kell nekem.. :/
2019. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!