Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondja elvisz hozzájuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja elvisz hozzájuk biztos szexet akar?

Figyelt kérdés
Az előzőkapcsolatom 15 éves koromban kezdődött és 2 évig tartott. Ott indult a petting, stb jöttek sorba a dolgok, hogy mikor lesz az első, tök egyértelmű volt, nem is voltam bizonytalan. Most, hogy annak vége, egy új sráccal kezdtem találkozgatni, és mondta, hogy a legközelebbi randin, azaz holnap elvisz valahova autóval meglepiből, utána meg hazavisz, mit akarhat? Szüleivel találkoztam, csak inkább nálunk szoktunk lenni, mert van két húga, nála így csak párszor voltam. Hogy készüljek? 2 hónapja vagyunk együtt, szóval részemről mehet, csak nem szeretnék kellemetlen szituba kerülni, hogy ő amúgy nem msot gondolta vagy valami. 17 évesek vagyunk mindketten
2019. ápr. 6. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tervezi.
2019. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 12-25 éves ember biztos, hogy szexet akar. Tök mindegy, hogy mit mond.
2019. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%

2.hónapja?

Lehet kicsit salty-nak hangzik de szerintem elég szánalmas szerintem hogy alig ismered a másikat pár hete de már beengeded a bugyidba. Akit gyorsan megkapsz abból gyorsan eleged is lehet egy adott pontot.És ezt fiúként mondom:D

2019. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg előre, hogy kik lesznek ott, milyen körülmények, stb.

Kicsit tényleg korai lenne rögtön lefeküdni, nem?

Előbb ismerjétek meg kicsit egymást: mármint a másik testét, gondolkodását, reakcióit is.

No meg, ahogy az előzőnél is volt: előbb petting, különböző fokozatokban.

Túl hirtelen nem érdemes beleugrani.

2019. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!