Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miből derül ki a randin, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derül ki a randin, hogy megcsókolhatom lányt, akár szájra puszi formájában?

Figyelt kérdés

Online ismerkedtünk meg és jelenleg is az ismerkedős szakaszban vagyunk, egész jól megértjük egymást sok a közös.

Úgy tűnik nem zárkózik el az élő találkozástól sem, bizonyára sort kerítünk rá. Igazából majd azon dől el szerintem, hogy akarunk e bármit a másiktól.

Szóval az a lényeg, hogy ha szeretném majd a randi közben vagy akár a végén megcsókolni, azt miből sejthetem meg, hogy a lány is szeretné, hogy megcsókoljam?

Nem akarok nyomulni és ciki helyzetbe kerülni, ha meghátrálna, viszont nem akarok nyámnyila sem lenni a szemében, hogy nem merek lépni..

Légyszi segítsetek.



2019. ápr. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Pont vàrj ezzel ès a sZerelem nem te tőled lesz. Neked kell visZont szeretned.
2019. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igazából ezt érezni fogod

Ha pl sokáig szemeztek, akkor valószínűleg ő is akarja 🙂


De én az 1. Alkalommal azért nem tennem meg, inkább a 2.-on

2019. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mióta beszéltek? Milyen programot terveztek?:D

Ha nem zavarja a közelséged, akkor nem hiszem, hogy zavarná:)

2019. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiségtől függ milyen a lány. Valakinek nem jön be valakinek bejön ,hogy az első randin megcsókolja a fiú. Neked nem lenne ez túl gyors már ez első randin? Főleg ,hogy most fog majd eldőlni akartok-e egymástól valamit. De ,ha szemeztek sokáig és megfelelőnek érzed a pillanatot akkor csókold meg.
2019. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sokban függ a lánytól. valakivel volt hogy a 3.randin volt szájra puszi, a legutóbbi csajjal meg 1 hete ismertük egymást netről, első talin ő csókolt meg.
2019. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, hát sokkal nem lettem előrébb sajna.

# 2,A szemezésből most őszintén miért jönne le az, hogy egyenes az út? Két ember beszélget az a minimum, hogy tartja a szemkontaktust, szerintem.


# 3, a kor nem olyan lényegre törő mert mindketten "felnőttnek" számítunk, 19-20,találkozás alkalmával még nem tudom mi program, program sorozat lesz, de valószínüleg félnapos legalább.


Sajna nincs sok tapasztalatom csajozás és randizás terén.


Előző kapcsolatomban nem kellett ilyesmin törni a fejem a csaj kapott le engem akivel már régebbvóta baráti viszonyban voltam.


De ez most más., fontosabb, határozott szeretnék lenni, de nem nyomulós.

Miképp deríthetném ki esetleg még találka előtt írásban, hogy hányadán állunk, anélkül, hogy rákérdeznék konkrétan?

2019. ápr. 12. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem a szemezest, hogy beszélgetés közben, akkor nyilván van szemkontaktus 😃


Hanem arra gondoltam, amikor mindketten csak csendben egymás szemébe néztek és nem csak pár mp-re, hanem viszonylag sokáig

Nekem 2. Randin volt ilyen pillanat a jelenlegi barátommal és az nagyon romantikus pillanat volt (pedig vele volt az 1., akivel randiztam, szóval egyáltalán nem voltam tapasztalt, de éreztem, hogy izzik a levegő) , na akkor ő majdnem megcsokolt, amit én is éreztem, ezért megijedtem, elnéztem, szóval a csók se történt meg 😃 de amúgy ez egy tökéletes pillanat lett volna (és ezt meg így 2 év távlatából is így gondolom 🙂 )

2019. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!