Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem értem a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a srácot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h megismerkedtem egy fiúval már 2 hónapja, egy suliba járunk, 16 évesek vagyunk, már tavaly is felfigyeltem rá de nem fordítottam nagy figyelmet felé, főleg h közös ismerősünk se volt, de ebben az évben megismerkedtem egy lánnyal és általa lettem jóba vele. Tök aranyos fiú, szinte mindig keresett meg írt, suliba nagy mosollyal köszönt és amikor én írtam rá akkor még örömmel dicsekedett a közös lány ismerősünknek h írtam neki, meg mondta h majd elkísér egyszer valamerre. Na és már itt furi a helyzet mert 1 hónap után találkoztunk azt is úgy h én hoztam fel neki és nagyon nem értettem mert amúgymeg írt csak nem kérdezte h talizunk-e. És taliztunk tök jó volt, megölelt,jól elbeszélgettünk, a tali után este még rám írt utána pár napig nem és elég rosszul esett, de megkérdeztem azt a lányt és azt mondta h a srác azt mondta neki h valami baj van biztos azért nem írok neki, utána én írtam neki h most mi van, és megbeszéltük, majd ugyanúgy írt mindennap, de egyre kevesebbet, én is írtam neki de nem nagyon volt bő szavú, majd voltam bulizni amit megemlítettem neki erre az első kérdése az volt h, bepasiztál?? Én meg mondtam h nem, erre ő, hát majd legközelebb.

És ez volt 4 nappal ezelőtt, és azóta nem is beszéltem vele, suliba meg észre vett de mint aki nem is látott csak besietett a termébe ami megint rosszul esett, nagyon nem értem, még barátom sem volt, sőt, ő az első fiú akivel komolyabban alakultak a dolgok. Pedig nem vesztem vele össze meg nem sértettük meg egymást szóval nem értem miért lett ilyen, valamelyik nap még meg is dicsért h jól néztem ki. Meg az is cink h egyszer találkoztunk,mondjuk már kezdem elengedni a dolgot. Azzal is tisztában vagyok h lehet nem jövök be neki de nem értem h a tali után még keresett és aranyos volt most meg annyit se mondd vagy ír h csá te r*bi.

Én csináltam valamit rosszul?



2019. ápr. 11. 19:59
 1/3 anonim válasza:
Hát, én se értem.
2019. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ecceru


Massal akar dugni nem pedig veled

2019. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne írj és ne keresd ...ha akar valamit fog keresni hidd el

21f

2019. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!