Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Vagy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt, minden rendben van köztünk, kivéve egy dolgot. Feltűnt, hogy még egyszer sem ajánlotta fel, hogy egy randin ő fizet. Persze ez nyilván nem olyan hű de nagy baj, csak azért jól esne, ha 1-1 alkalommal meghívna valamire. Vélemények? Szerintetek beszéljek erről vele, hogy ez miért van? Az anyagiakkal kapcsolatban meg annyi, hogy nem szegény :D én 20/L, ő 21/F

2019. ápr. 16. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
smucig, a vérében van. az ilyentől mentsen meg a jóisten
2019. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező és első válaszoló... Ez csak egy hónap:) szerintem hagyd biztosan fog majd neked vasarolgatni de ha ez zavar leginkább akkor csak grat
2019. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menjetek moziba, ha ott sem fizet, az mar eleg gaz lesz :D
2019. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, hogy ha ketten mentek valahová valakivel, akkor felesben fizettek. Én nem szeretem, ha bárki bármire meghív csak úgy, legfeljebb szülinapra vagy ilyesmire szoktam hagyni.
2019. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig mindig mindent felesben fizettünk (vagyis mindenki a saját részét), és nyilván nem várom el, hogy ö fizessen mindent, viszont még a haverjaim is meghívnak gyakran engem valami kajára vagy italra, ezért tartom furának, hogy a barátom meg soha..
2019. ápr. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!