Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolatba élünk, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatba élünk, és nagyon nehéz amikor elszakadunk egymástól, de nagyon ritkán látjuk egymást. Mit vehetnék neki amit otthagyok neki és mindig emlékezne rám és úgy érezné vele vagyok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne vegyél semmit. Csinálj neki valamit. Ami a te alkotásod, belőled egy darab. Egy bolti dolog ilyet sose fog kiváltani.
2019. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Komolyan!


Tiniként...meg úgy egyáltalán, minek a távkapcsolat?

Nem lenne jobb valaki, aki ott van melletted mindig?

Van rá bármi esély, hogy közelebb költöztök valaha is?

2019. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
régóta élünk távkapcsolatba, és mivel ő a másik felem, ezért nincs szükségem senkire aki a közelbe lakik :) mert az nem olyan mint ő. Kitudja mit hoz a jövő én szeretnék közelebb költözni hozzá a jövőbe.
2019. ápr. 17. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél egy párnahuzatot és hímezzd rá Szeretlek!

Az én exem évekíg őrizte!

2019. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Van valami hobbija?
2019. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Ő a másik feled és mégse tudod milyen ajándéknak örülne és inkább idegeneket kérdezel. Gj
2019. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Mikor fiatalabb voltam, én is távkapcsolatban éltem a "párommal". Viszont ahogy telt az idő, egyre jobban eltávolodtunk egymástól. És nem is csoda. :D Kb 1 évig tartott a nagy szerelem, és két évig voltunk együtt. Amióta tudom, hogy milyen egy normális kapcsolatban élni, sose gondolkodnék újra távkapcsolatban.

Amúgy adj neki valami személyeset, ami hozzátok kapcsolódik. :)

2019. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a baratnomnek egy bekeretezett kepet kuldtem postan magunkrol

Nem szoltam neki, csak meglepetes szeruen, nagyon boldog volt

2019. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!