Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy első randin sok a csók,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy első randin sok a csók, vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
A héten lesz az első randim a kiszemeltemmel (meg úgy egész életemben), és az első randin nem tudom hogy sok lenne-e a csók. Én 16 vagyok, a lány 15. Mert azt sem akarom, hogy én kezdeményezem a csókot, de a csaj esetleg elhajol, vagy csak egy arcra puszi lesz belőle, ezek elég kínosak. Plusz jelenleg még az ölelésben sem vagyok biztos, most fogok először találkozni a lánnyal, neten ismerkedtünk meg.
2019. ápr. 17. 20:00
 1/6 Icula válasza:
100%
Mikor már a randin lesztek azt magadtól fogod érezni hogy mi sok és mi nem. Ha magamból indulok nem feltétlen lenne csók az első randin. De minden kapcsolat más és más. Ha úgy látod hogy a lány is benne van akkor nincsen baj,de figyelj arra hogy ne legyél tolakodó. Ha az első randin nem jön össze a csók akkor majd a második randin lesz. A türelem rózsát terem😁
2019. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Feltételezem, hogy első sorban egymást megismerni akarjátok. Arra vagytok kíváncsiak, hogy mennyire közös a gondolkodásotok az élet minden dolgáról, tehát, hogy van-e kettőtök között összhang, közös téma, közös érdeklődés erről-arról. Én még a pusziról is lemondanék, hiszen azt puszilom, akit szeretek. A ti esetetekben szeretet, szerelem még nem igen jön szóba. Inkább sokat beszélgessetek, bármiről. Randi végén esetleg egy-két puszi oldalra. A későbbiekben majd alakulni fog.

F.

2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Írd már le kérlek,hova a francba kell ennyire sietni...
2019. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lánytól is függ. Ragadd meg az alkalmat a randi során, hogy többször is hozzáérj, természetesen ne fogdosd hanem pl mikor ölelkeztek esetleg a randi elején akkor húzd magadhoz rendesen, hogyha van gyűrű az ujján akkor mond, hogy meg akarod nézni és ne elkérd tőle hanem nyújtsd a kezed, hogy megnézhesd és fogd meg

a kezét, beszéd közben ha közel van hozzád és a haja az arcára került simítsd le róla stb. Ez nem mindenkinek jön be, de sokaknak igen és ilyen hasonló kis gesztusokkal közelebb kerülsz a randi végi csókhoz. Ezekkel szépen és finoman tudod jelezni neki, hogy szeretnél valamit. Hangsúlyozom, bármit csinálhatsz, akkor is a lány dönti el, hogy mi lesz. Vagy te.

2019. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-2-4, köszönöm szépen, megfogadom ezeket a tanácsokat😁

#3, nem szeretnék sietni, mint írtam, első randim, nem tudom mit illik, mit nem, ezért kérdeztem, nem szeretném vele elkurni az első talin

2019. ápr. 17. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez nem illem kérdése. Ha nincs meg a harmónia köztetek akkor baromi rosszul veszi ki magát a dolog, szóval majd meglátod mit hoz az adott szitu.

Bár a személyes véleményem az, hogy az első randinak pláne úgy, hogy sosem találkoztatok személyesen előtte, inkább az ismerkedésről kéne szólnia. Én 18 évesen is csak a 4. randin csókolóztam először azzal akivel előtte csak neten beszélgettünk, mert addigra éreztük mindketten úgy, hogy ebből valóban kapcsolat lesz. Jah, és ölelkezés is csak akkor volt először.

Nem kell rögtön rámászni a másikra, csak azért mert egy találkozást már randinak hívunk. Az még pont semmit nem jelent atekintetben, hogy a dologból lesz is valami.

2019. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!