Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon minek örülne jobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon minek örülne jobban?

Figyelt kérdés
Tisztelt olvasó! Szeretném kérni a segítségedet , (ha lehetne főleg a Hölgyek segítségét) egy igen meghatározó dologban. Megismerkedtem egy lánnyal több mint egy hónapja. Amint tudok rá időt szakítani szívesen találkozok vele , mindig nagyon jól érezzük magunkat. Úgy érzem eljött az ideje hogy valami kis ajándékkal meglepjem. Nem szeretnék túlzásokba esni sem , de azért túl proletár és átlagos sem szeretnék lenni. Szerintetek a "csokor virág és a csokoládé" nagyon elavult dolog? Esetleg vigyem el vacsorázni valahova? (16 évesek vagyunk.) Mit preferálna jobban egy ennyi idős lány? Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!
2019. ápr. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
1-2 ezerert kapsz ezustbol nyaklancra medalt.
2019. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek is, szevasz haver, üdv köreinkben! :D Nem kell a magázás, többnyire ugyan olyan srácok / lányok vagyunk mint az átlagos kérdezők. :)


Másodszor. Nagyobb ajándékot szerintem kár lenne adni, ne ezzel akard levenni a lábáról. Egy szál rózsa véleményem szerint bőségesen elég, még a csokor is túlzás. Édességet adsz-e mellé, az pedig szíved-joga. És nem hinném, hogy elavult lenne. Ez egy szép gesztus, és ha jól rémlik a virág fajtájától függően több jelentéssel is bír.

Egy éttermi vacsora nem tudom mennyire kiváltság egy ennyi idős lánynak, persze bajnak nem baj, csak gondolhatsz itt apróbb dologra is. Séta egy parkban, fagyiztok egyet, süteményeztek esetleg valami cukrászdában, vagy mozi, bár ott kevésbé tudtok ismerkedni, beszélgetni.


Kellemes időtöltést. :)

19F

2019. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyhónapos ismeretség után ne nagyon költekezz. Egy virágszál a találka végén (nehogy elhervadjon, amíg hazakíséred a lányt) és puszik, séta kéz a kézben, ölelés.
2019. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,szeeintem jó amit az első kommentelő írt!Meg mellé egy rózsa!Virágot ugye bármikor adhatsz,és annak mi lányok nagyon örülünk is!A nyakláncos dolog nagyon tetszik!
2019. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!