Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ezt miért csinálta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálta? Hazudott? 16L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és Facebookon beszélgettem egy fiúval kb 2 hónapig telefonáltunk meg videó chateltünk de kb 1 hete elkezdte hogy elakarja küldeni a f...át de én mondtam, hogy nem köszi ,és hogy hagyja abba vagy tiltom ,oké abba is hagyta de fura lett a beszélgetés és én inkább megszakítottam vele a kapcsolatot azzal az indokkal hogy nem akarok pasit(barátként írogattunk eddig) és ő egyből rávágja hogy neki van csaja és ő minden barátjának elküldi .most ez mi? Mikor mondtam neki, hogy nem akkor sem akarok vele tovább beszélgetni, akkor azt mondta hogy jobb is ez így .Igazat mondott vagy hazudott ? Ha van barátnője minek írogatott így ilyeneket nekem?
2019. ápr. 23. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van barátnője, de akkor is egy perverz állat, főleg ha mindenkinek mutogatja. Jól tetted, hogy megszakítottad a kapcsolatot. A következő az lett volna, hogy te küldj meztelen képet. Soha, de soha ne tegyél ilyet! Akkor se ha párkapcsolat miatt ismerkedsz. Aki nem fogadja el, nem is szeret téged, csak ki akar használni, átver.
2019. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a magabiztosságával csak féltékennyé akart tenni. Abban reménykedhetett, hogy majd könyörögsz neki, hogy beszélgessetek újra és majd belemész a feltételeibe.

Hagyd a csudába, nem éri meg, hogy ezzel foglalkozz.

2019. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mi a háttértörténet, vagy perverz vagy szatír az illető.
2019. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!