Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám folytatni ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám folytatni ezt a kezdetleges kapcsolatot? Többi lent!

Figyelt kérdés

2 hete találkoztam egy lánnyal egy iskolai program keretein belül, sokszor leült mellém egy két barátjával és beszélgettünk. Aztán ráirtam, elkezdtem vele beszélgetni messengeren és kb 2nap beszélgetés után elhivtam sétálni amire azt mondta, hogy nem ér rá mert programja van, ez kb megtörtént még 2ször aztán már teljesen hagytam, nem irtam neki. 1nap mulva ő írt hogy szeretne velem találkozni egy sétálás keretein belül. El is mentünk sétálni és nagyon sokat beszélt magáról én meg csak kérdéseket tettem fel és néha hozzá szoltam amit mond, de 70%ban ő beszélt. kb 3órás volt ez a kis kiruccanásunk és a végén megvárt a buszmegállóban ahol találkoztunk és mielőtt felszálltam volna a búszra megölelt. másnap az iskolában rám is köszönt.


Fogalmam sincs, hogy hogyan folytassam ezt az egészet a lánnyal aki mellesleg nagyon bejön, valahogy úgy érzem, hogy be fogok kerülni a friendzoneba, hogyan tudnák utalgatni az érzéseimre hogy tényleg bejön nekem, esetleg mikor számítsak az első csókra és milyen sűrűn hívjam el "randizgatni" és hova?


16éves fiu vagyok(1napja) a lány meg 15 lesz.


válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2019. ápr. 25. 17:13
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:
60%
Tegyél rá utalásokat,apróbb kis jeleket.(pl.kacsintás,hívd még el párszor,ölelés,keress indokokat arra,hogy megérithesd.)
2019. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegyél rá utalásokat,apróbb kis jeleket.(pl.kacsintás,hívd még el párszor,ölelés,keress indokokat arra,hogy megérithesd.)

Az elsőre ne hallgass, hülyeség amit mondd.

Ne kacsintgass hülyének fog nézni.

Nem kell keresni indokokat, hogy megérintsd, egyszerűen csak fogd meg a kezét, simogasd meg a combját stb.

Olyan randikat csináljatok, ahol sok testi érintkezés lehetséges.

Ne mindig te hívd el randira, pl írd neki azt, hogy "Nagyon jól éreztem magam veled a múltkor, írj, ha van esetleg kedved megismételni"

2019. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!