Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön. És nem merek nagyon nyitni felé. Pedig tudtommal én is bejövök neki csak egyszerűen nem merek felé nyitni. Pedig már többször is volt olyan alkalom amikor arra várt hogy megcsókoljam, de valamiért nem mertem. Ha valaki tudna nekem tanácsot adni annak örülnék. A válaszokat előre is köszönöm.
2019. ápr. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Csókkal nyitni faxság xd

De ahogy érzed öcsi 😂😂😂😂

2019. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugi. Hívd el randira, vagy csak sétálni. Menjetek moziba, fagyizni, vagy shoppingolni.

Ha sikerül ellazulnod mellette, a többi is jön majd magától. Nem kell semmit sem siettetni.

2019. ápr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenki ilyen gyáva tiniként? vegyél nagy levegőt és szólj hozzá


a valóság sokkal szebb, mint az álmok

2019. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. ápr. 26. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is adom azt az ötletet hogy hívd el valahova! :D Az a lényeg, hogy kettesben legyetek, mert megtudhatod mit érez irántad.
2019. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedden kettesbes filmet fogunk nézni. Valami tanács?
2019. ápr. 27. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!