Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúktól kérnék tanácsot, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérnék tanácsot, de persze a lányokat is szívesen meghallgatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 3 éve találkoztam egy koleszos is programon. Aztán ő elment egy másik városba, én pedig itt maradtam. Már akkor is tetszett. Aztán egy kis kihagyással elkezdtünk beszélgetni Facebookon és annyira megtetszett az, amit mutatott, a személyisége, hogy már biztosan tudtam, hogy nekem ez a fiú kell. Na jó, nem mondom, hogy kell, de fantasztikus lenne barátnak. Mivel nem egy hétköznapi személyiség, ezért nem tudom eldönteni, hogy ő mit akarhat. Mindkettőnknek kell a szeretet és a szerelem, ezt kijelentettük. De én nem mertem kijelenteni, hogy az ő szerelme kell. A maga sajátos módján szokott dicsérni vagy biztatni. De többet nem tudok, nem a legnyitottabb ember. Mit tegyek? Szeretném, ha ebből összejöhetne valami.

2019. ápr. 27. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, amióta elköltözött, szoktatok találkozni? Mert egy ilyen dolgot személyes találkán lenne a legjobb sugallni. Írásban nem túl könnyű árnyaltan kifejezni, hogy örülnél a közeledésének.
2019. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk találkozni sajnos. Félek, hogy nem felelnék meg neki. Hogy mondjuk csalódást okoznék vagy hülyén viselkednék. Meg Veszprémben nem igazán szoktam járni, nekem idegen lenne az egész. De nagyon szeretnék ettől függetlenül is találkozni vele.
2019. ápr. 27. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Dobj fel neki egy találkozó kérdést, hogy valahova eljön-e veled... Találj ki valami programot, ahova elviheted magaddal. Aztán ott majd alakul.
2019. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor hát nem baj, ha a lány kezdeményez? Vagy ilyesmi.
2019. ápr. 28. 21:14
 5/11 anonim válasza:
Nyugodtan. Szerintem a mai világban bőven belefér ha te hívod el. De hagyj egy kicsit a pasinak hogy ő hóditson meg. Mert az kell egy férfinak.
2019. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazából sok fiú örül neki, ha a lány kezdeményez. Ez nem gáz.
2019. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor beleadok apait anyait, szurkoljatok!:)
2019. ápr. 29. 21:10
 8/11 anonim válasza:
Hogy alakult?
2019. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elméletileg a vizsgám után találkozunk, ami júniusban lesz. Nem is rossz. Szerintetek el merjem hívni a júniusi fellépésemre?
2019. máj. 3. 16:43
 10/11 anonim válasza:
Mit veszthetsz? :D
2019. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!