Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elronthattam? Elegge aggodom.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthattam? Elegge aggodom.

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel egy ideje alakulnak a dolgok, es most tenyleg erzem, hogy eletemben eloszor keszen allok egy igazi kapcsolatra vele.

A szomszed varosban lesz egy buli nemsokara, ahova egyutt megyunk. Es ahova valojaban egy lany hivott a tinderrol. Ez a lany jol tudja, hogy semmit nem akarok tole, es en tudom, hogy o sem akar semmit. Csak neha szoktunk beszelni, es egyszer szoba kerult ez.


A lany, aki tetszik, ma megkerdezte, honnan ismerem a masik lanyt, es en elmondtam neki. Azt is, hogy nekem ez a madik lany nem jelent az egvilagon semmit. Azota viszont nem valaszolt, es en most nagyon attol felek, hogy elrontottam az egeszet... ti mit gondoltok?



2019. ápr. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele mennél akkor nem tudom, hogy mire fel sértődhetett meg. Viszont, ha elmegy veled abba a buliba és ő is úgy gondolta eddig, hogy alakul valami köztetek, akkor keményen kell innentől bizonyítanod neki.
2019. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En tenyleg komolyan gondoltam vele mindent... es ha bizonyitanom kell, akkor fogok is. Köszönöm a valaszodat!
2019. ápr. 28. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát,lehet azt hitte,mivel ugye mondtad neki h tinderen találtad,lehet azt hitte,h barátnőt keresel magadnak,és ha vele úgymond kavarsz akkor nem kéne a tinderen fent lenned!Sztem pár nap és megenyhül!Az elsőnek igaza van!És ha netántán elmegy veled a buliba,készülj fel,ha ott lesz a tinderen megismert lány,hogy eléggé oipa lesz!Ő tudja hogy a tinderes lány hívott meg (titeket)?
2019. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudja, azota beszeltunk es igazabol nagyon lazan vette! Tinderem mar reg nincs, jo ideje letoroltem... igyekszem a leheto legjobbat kihozni majd abbol az estebol
2019. ápr. 28. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
2# szurkolok!
2019. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!