Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Így első benyomásra szimpatiku...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így első benyomásra szimpatikus vagyok? (Külső/belső) többi lent.

Figyelt kérdés

Külsőm: sötétszőke hosszú hullámos hajam van és kékes-zöld szemem. Koromhoz magasságba pont jó vagyok. Vékony vagyok, a kilóim is rendben. Kicsik a melleim😢, hasra és fenékre edzek. Nem annyira hogy kockahas, csak hogy szép legyen.


Belső: legtöbbször az embereknek az az első benyomása, hogy aranyos vagyok. Kedves vagyok, de őszinte. Nem bántok senkit, amíg ők sem engem, akkor viszont ha bántanak engem vagy a barátaimat akkor harcba szállok és én fogok nyerni. Ez mindig így van. Magabiztos vagyok és nagy a szám. Több a fiú barátom mint a lány, sokkal, nem vagyok hisztis és szeretek pár fiús dolgot. Kedvenc sportom a foci, mindig nézem a fontosabb meccseket. Táncolok már 2 éve (hip-hop) és gördeszkázok (penny board). Viccesnek szoktak mondani, általába meg tudom nevettetni az embereket. Utálom a hazugokat és a kétszínű embereket.



2019. ápr. 30. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon is
2019. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem :/
2019. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Első benyomásra én azt gondolom, hogy dögunalmas vagy és a személyiségedről nem is akarok beszélni, bókvadász!
2019. máj. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján szimpatikus vagy nekem. :)
2019. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A hármassal értek egyet! Unalmas, bókvadász ma már minden 2.lány ilyen...
2019. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad a felsorolásból, hogy az egód az egekben, az önbizalmad meg a béka segge alatt van.
2019. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!