Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Facen miért jelöltök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Facen miért jelöltök vissza mindenkit ha nem akartok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki visszajelöl az nem jelenti azt hogy ismerkedni akar. Hanem azt hogy ismer.
2019. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan
2019. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha sose látott?
2019. máj. 2. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők szeretik, ha népszerűek és sokan veszik körbe és sok fiú rajong értük. Növeli az így is magas önbizalmukat és ha látja valaki egy csajnál, hogy sok az ismerőse azt fogja gondolni, hogy hű ez de népszerű csaj lehet
2019. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én r**anc ismerőseim jelölnek vissza mindenkit. Vagy csak olyan mindegy nekik vagy csak több like xd
2019. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En van hogy azt se jelolom vissza akit tenyleg ismerek😂😂😂😂

Azok az ismeroseim fbn akikkel gyakran beszelek vagy gyakran talalkozok

2019. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha idegen jelölést kapok -legyen az fiú vagy lány-, rádobok egy üzit, hogy honnan ismerjük egymást. Ha megfelelő a válasza, akkor igazolom vissza
2019. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%

"És ha sose látott?"

Akkor minek jelölöd ismerősként?

Ismeretleneket ismerősként föltüntetni gáz, nem?

2019. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem volt már, hogy nem jelöltem vissza valakit, aztán kiderült, hogy rokon XD Szóval azóta általában visszajelölök mindenkit. De csak nagyon kevesen írnak rám utólag, eddig is csak olyan esetekkel találkoztam akikkel dumáltam egy jót, aztán nem lett semmi, mert vagy rákérdeztek a koromra (általában kinézetre és beszédstílusra is öregebbnek tippelnek...sokkal...) vagy csak szimplán nem érdekeltem őket tovább, mert nem voltam kapható semmi "fura" dologra. De tapasztalatból tudom, hogy nem csak random idegen pávagyerekek tehetnek nekem szexuális utalásokat neten pedig személy szerint könnyebb ezeket kezelnem mint amikor egy 30 éves férfirokonom teszi ugyanezt.

Szóval veszély mindenhol van, és ha egy lány tudja kezelni, jelölje csak, ha meg nem akkor egyszerűen idióta.

2019. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!