Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Az a baj hogy alig vannak egyaltalan fiú ismerőseim. Hogyan lehet ismerkedni? Vagy ez nallatok hogy működött? Nem arra gondolok mikor radir valaki messengeren hogy ismerkedjunk attol falra maszok. Élőben gondoltam olyan helyekre ahol esetleg sok korunk beli van vagy nem is tudom.

2019. máj. 4. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem zavar a szex es erdekel akk idosebb pasit keress!
2019. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár, nem teljesen korodbeli vagyok de hidd el, erre senki nem tud rendes választ adni. Én próbáltam már mindenhogy, buliban, programokon, munkahelyen,iskolában, neten, random messenger üzenetben. Az esetek 99,9%-ban sikertelnül. Eddig egyetlen lány jött el velem randizni az se tartott sokáig. Sajnos a mai világ ilyen. Próbálkozol-próbálkozol aztán ha szerencséd van sikerül. 23/F
2019. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!