Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16éves lány vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves lány vagyok, de nem merek odamenni fiúkhoz ismerkedni. Ti hogy győzitek le a félelmeteket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mi van ha..."
2019. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
bebaszva minden könnyebb
2019. máj. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Manapsag mar nem a fiuk mennek oda a lanyokhoz ismerkedni?
2019. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne is menj oda a fiúkhoz ismerkedni. Várd meg, amíg ők jönnek hozzád. Ha valamelyik tetszik, azt elég ha nézegeted. Észre fogja venni. Ha nem reagál semmit, kár is lenne odamenned hozzá. Ha meg tetszel neki, akkor majd ő odamegy hozzád.
2019. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrètan akarsz is valamit tőlük/tőle?

Ha nem, ne feszülj, ha igen, akkor valahol közèpen kène talàlkozni es nem baj, ha te nyitsz, ha tudod mit csinàlsz.

2019. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Indíts azzal, hogy "Bárcsak többet tanítanának a vikingekről"


5-ből 4 srácnál működni fog.


Az ilyen "Ne csinálj semmit" marhaságokra ne is hallgass, a lányoknál is ugyan olyan lelombozó attitűd várni a sült galambra, hogy a szádba repüljön. 20/F

2019. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha szemkontaktussal bátorítasz egy fiút, és az mégse megy oda hozzád, akkor vagy gyáva, vagy mafla, vagy nem tetszel neki. Egyik sem jó felállás.
2019. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
megmutatom cserébe ha visszaírsz😊😁 "Szia mi újság?" aztán ha válaszol, akkor..."mit tervezel mára?"... de én most úgy próbálnék ismizni, veled, hogy Szioo mi újság?😊... légyszii írj vissza privibe... egy lúzer vagyok😑😍
2019. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!