Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátommal most leszünk 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most leszünk 1 hónaposak. Ilyenkor a lyánynak mit érdemes ajándékozni a fiú részére?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Aminek hasznát veszi, vagy ami emlekkent megmarad neki
2019. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
1 hónaposak lesztek? Pelenkát vagy cumit vegyél neki.
2019. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy szál rózsát barátomtól mikor átjött hozzám. Tőlem nem kapott semmit, mert eszbe sen jutott, hogy 1 hónaposok vagyunk. De egy bonbon vagy tábla csoki megteszi.

De nem látom értelmét ennek...

2019. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot ünnepelni? Menjetek el randira, ebédeljezek, vagy csak töltsetek együtt időt. Annyira felesleges minden hónapban ünnepelni.
2019. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek minden hónapot ünnepelni? Gyerekes dolog. Max évfordulót illik szerintem. De én olyankor se kérek semmit,max.elmegyünk vacsizni.
2019. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Évfordulóra szokás valamit venni nem minden hónapra. Olyan pedig nincs, hogy érdemes, vagy kell ajándékozni. Ha veszel valamit akkor veszel, ha nem akkor nem. Nem ezen fog múälni, hogy szereted e.
2019. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi megünneplünk minden hónapfordulót. Olyat adj neki, amit tudod hogy szeret. 1hónap után már csak van valami ötleted.
2019. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 GuyFromNewCity ***** válasza:
Kép montage?
2019. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl azon, hogy 1 hónap az gyakorlatilag alig több a nullánál, értem, hogy hatalmas a szerelem és emiatt szeretnéd emlékezetessé tenni a napot. Javasolom, hogy vegyél neki egy kis méretű tetszetős naptárt, amelybe jegyzeteket is lehet írni. Ebbe a naptárba jegyezd bele a megismerkedésetek napját és az első hónapra írj egy üzenetet, amelyen az áll, hogy "szeretném, ha egy év múlva ugyanezen a napon ugyanilyen boldog lehetnék veled" .
2019. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tomi70 válasza:
100%
A lyány ijenkor odaadlya a csunyályát a fijunak.
2019. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!