Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el valahová emiatt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el valahová emiatt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik egy ideje. Viszonylag jóban vagyunk, szoktunk beszélni gyakran suliban, meg találkoztunk már társasággal külön is. Egyszer segített nekem valamiben és mondtam, hogy kérhet valamit cserébe. Ki is találta, hogy mit és valamikor oda kéne neki adnom, de ezzel kapcsolatban el szeretném hívni egy találkozóra és úgy átadni. Szerintetek hogyan kéne elhívni, hogy ne legyen nagyon nyomulós? Elég zárkózott és félek, hogy elutasít. Személyesen meg nem merek eléállni ezzel.
2019. máj. 11. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szombaton a varosban leszek 5 óra körül, el tudnám hozni a cuccot. Te akkor arrafelé leszel?


És ha ott vagytok csak dobd be, hogy még 1 órát kell várnod a b.nődre, akivel épp találkozol, addig nem tudsz mit csinálni. Venni fogja a lapot, ha bejössz neki.

2019. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem bejön :D Szerintem hangulattól függ nála.
2019. máj. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!