Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtak randizni mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtak randizni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő, az osztálytársamrol van szó, aki bejelentete ,hogy mennyire tetszem neki meg szeret stb stb. Nagyon szépeket irt és ismerem annyira tudjam igazat mond .Belementem ,hogy találkozunk valamikor csak kettesben és beszéljük meg és ezt ő esélynek vette, ellőte hiába magyaráztam ,hogy fogalmam sincs mit érzek .Most nagyon felbuzbditotam azt hiszem így mikor találkozunk, hogy mondjam el ,hogy nem bisztos ,hogy érzek annyit amennyit ő. Persze jól esik ha megölel ha foglalkozik velem ,de kinek nem?És nem tudom magam elképzelni vele ,magam mégis csak egy barátom .Ha megpróbálnánk nem hiszem ,hogy sokáig menne és akkor összetörném a szívét .Bár azthiszem most is ezt fogom tenni .Szerintetek mit tegyek, hogy adagoljam ,úgy be ,hogy ne fájjon?

2019. máj. 13. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ikább egy gyors szúrás mint lassú fájdalmas kivéreztetés.
2019. máj. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát kösz, ez sokat segitett
2019. máj. 13. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán ne húzd az agyát, annál rosszabb lesz később neki.
2019. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezt úgy nem fogod tudni beadagolni neki, hogy ne fájjon. A szerelem ilyen dolog, kéz a kézben jár a csalódottsággal és a szenvedéssel. De ezt tudnia kell annak, aki szerelmes. Mintahogy például a sportolók is vállalják, hogy benne van a pakliban, hogy megsérülnek. Tehát ne sajnáld, mondd meg neki, hogy nem vagy biztos abban, hogy te tudnál másként tekinteni rá, mint egy barátra. Sokkal jobb mintha, hagynád, hogy elhigyje a dolgot. Ezt saját tapasztalatból mondom. Fájni fog neki, de idővel túl lesz rajta. És minél tovább húzod, annál több idő lesz neki majd túllendülni. Szóval legyél vele őszinte. Sok szerencsét
2019. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beláttam én is ,hogy ez így van .Rairtam megdumáltam vele ,rendesen fogadta.Egy óriási kő esett le a szívemről. Azt mondja nem fáj de tudom ,hogy igen is ,majd jobb lesz. Remélem barátok tudunk maradni
2019. máj. 13. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem is volt a barátod, miért ölelgetett??? Mondd meg nyugodtan, hogy te csak baráti érzéseket táplálsz továbbra is iránta, ezen nem sértődhet meg.
2019. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!