Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Menthető szituáció lehet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető szituáció lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát általános iskolában volt egy osztálytársam, lány. Jó pár éve nem talalkoztunk, megtudta egy éve kb hogy van cross motorom, aztán elkezdett témázgatni, aztán hogy vigyem el vele motorozni, engem nem igazán érdekelt az a lány, nem vittem túlzásba a válaszokat, aztan kezdett lekopni, aztán mikor én írtam akkor már ő nem igazán válaszolgatott, nem vittem el motorotni végül, mert mikor már kezdtem magam rászanni. Hogy jól van elviszemnegy körre vele akkor már nem volt olyan nagy lendülettel, nem volt már bezsongva, nem igazán érdekelte már.


Igazából cross mégse arra való ezért halogattam a dolgot. Aztán legutoljára még be is szóltam neki egy enyhét, majd nem írt és egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem is ismerősöm a neten. Mostanra viszont már sok dolog változott, lecseréltem a motoromat is, ez már kétszemélyes, mehetek vele közúton is, most már elvinném motorozni, de kellene valami jó beszéd, mostan ráírok hogy ez meg az, meg elnézést kérek az nem igazan válna be hirtelen szerintem, másik hogy messengerben megvan az összes beszélgetésünk még, gyanítom hogy neki is, aztán ráírnék akkor egyből feltörne benne minden emlék... Gondoltam, hogy írnék neki esetleg máshol.

Milyen szöveget írnátok neki a helyemben?


2019. máj. 14. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én snapchaten beddolnám😊

Aztán majd elkezdtek streakelni és majd küld vlm képet amire te reagálsz és indulhat is a beszélgetés.

2019. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam írok neki instagramon, akkor nem látja egyből a messenger beszélgetést 😁
2019. máj. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!