Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok! Ha egy idegen, de látszólag jó pasi felajánlaná, hogy elvisz moziba, majd vacsorázni, igent mondanátok a meghívásra?

18/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, mozi

máj. 20. 18:16  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 20. 18:16 Privát üzenet

Attól függ ha mondjuk azt mondaná hogy szálak be a kocsojába pl német mondék de amúgy meg igent (bocsi lehet kicsit érthetetlen de nem tudom jobban megfogalmazni)

16L

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 20. 18:20 Privát üzenet

Lehet, hogy prűd vagyok és paranoiás, de akkor sem. Ki tudja, mit akar. 😅

Egyszer jártam úgy, hogy nagyban beszélgettem online egy férfival egy témáról, aztán kiderült, hogy elég komoly pszichikai bajai vannak. (gyermekrablás, multiplex személyiségzavar stb)

Áh. Nem.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 20. 18:27 Privát üzenet
Hat elotte meg szeretnek beszelgetni vele..irogatni esetleg stb.most igy rogton hirtelen a semmibol nemet mondanek.meg moziba nem is lehet beszelgetni,ismerkedni..

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 20. 18:30 Privát üzenet
ha full idegen nem

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 20. 19:05 Privát üzenet
Nem. A mozi és az étterem miatt. De ha mondjuk egy kávéra hívna, arra igent mondanék.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 20. 20:57 Privát üzenet

Igen,ha nekem bejon.

N/35

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 22. 03:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék nyitni egy látszólag nagyon zárkózott, másoktól elszigetelődött fiú felé?
Miért nem írt aznap mikor találkoznunk kellett volna? Pedig látszólag oda van értem.18/l
Gáz ha azért hanyagolom a lányt aki látszólag odavan értem mert éretlennek tartom?
Lányok, első randin "kötelező" a csók ha látszólag kölcsönös a szimpátia? Mit gondoltok ha nem csókol meg titeket a az adott pasi?
Segítség! A barátnőm "barátja" bejön és látszólag én is neki. Mit tegyek? 15/L
Egy fiú elhívott magához egy másik megyébe, és felajánlotta hogy elvisz kocsival, szerintetek apukám elengedne?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!