Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy idegen, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy idegen, de látszólag jó pasi felajánlaná, hogy elvisz moziba, majd vacsorázni, igent mondanátok a meghívásra?

Figyelt kérdés
18/F

2019. máj. 20. 18:16
 1/8 anonim válasza:
33%
Igen.
2019. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ ha mondjuk azt mondaná hogy szálak be a kocsojába pl német mondék de amúgy meg igent (bocsi lehet kicsit érthetetlen de nem tudom jobban megfogalmazni)

16L

2019. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy prűd vagyok és paranoiás, de akkor sem. Ki tudja, mit akar. 😅

Egyszer jártam úgy, hogy nagyban beszélgettem online egy férfival egy témáról, aztán kiderült, hogy elég komoly pszichikai bajai vannak. (gyermekrablás, multiplex személyiségzavar stb)

Áh. Nem.

2019. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Hat elotte meg szeretnek beszelgetni vele..irogatni esetleg stb.most igy rogton hirtelen a semmibol nemet mondanek.meg moziba nem is lehet beszelgetni,ismerkedni..
2019. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha full idegen nem
2019. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. A mozi és az étterem miatt. De ha mondjuk egy kávéra hívna, arra igent mondanék.
2019. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,ha nekem bejon.

N/35

2019. máj. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem
2021. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!