Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam ezt a lány randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nopeman114 kérdése:

Hogyan hívjam ezt a lány randira?

Figyelt kérdés

Még sose beszéltem vele, de iskolában sokszor láttam már. Nem régen volt vele pár összevont órám és egy kedves lánynak tűnik. Szal megpróbálnam, de nem tudom hogy kezdjek bele. Menjek be az osztályában és csak mutatkozzak be, hívjam el? Ettől barátkozás utána randizás dologtól óckodom(a Friendzone egy hideg hely). Szeretném mihamarabb közölni a szándékaimat,de azt is szeretném, hogy igent mondjon.


Meg mostanában jövök ki egy depresszió féleségből és lehet keserűbb vagyok annál amit a lányok szeretnek, de bizakodó vagyok! Lehet pont ő az, aki most kell nekem.



2019. máj. 21. 22:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia, próbálok segíteni ezért teljesen őszinte leszek. Először is keresd fel egy közösségi oldalon és írj rá, próbálj közelebb kerülni hozzá először írásban, de ilyenkor a szándékaidat semmiképpen ne fedd fel előtte! Próbálj meg barátkozni vele,ismerd meg. Mindenképpen légy magabiztos, kedves és nyitott. Ezután mikor meglátod az iskolában és elmentek egymás mellett köszönj rá, és ha alkalmad adódik rá beszélgess vele (ilyenkor is légy magabiztos, és felszabadult). minden második nap írj rá, és kérdezd meg hogy van, stb... Ezután mikor úgy érzed hogy kellő képen megerősödött a kapcsolatotok finoman, hangsúlyozom.... FINOMAN kezd el boncolgatni a témát.
2019. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Görény? Anyád, kis homokos. Kaptál egy tanácsot, ha nem tetszik, takarodj a vackodra.
2019. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

"Figyelj már ide te görény"

Hogy téged idézzelek: "Figyelj már ide te görény", így ki fog neked tanácsot adni? Meg főleg randizni veled...?

2019. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy válaszoltam ahogy a hozzád hasonlóakat kezelni kell😘
2019. máj. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!