Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok Budapesten jó randizó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Budapesten jó randizó helyeket?

Figyelt kérdés
Tudom van egy csomó, kávézók, teázók.. valami olyasmire gondoltam ami első találkozóhoz jó, nincsenek sokan nincs nyüzsgés. Az is jó ha van olyan ahol vannak elkülönített kis asztalok vagy helységek, semmi szexuális tevékenység, csak egy kis privát szvéra!

2019. máj. 24. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el magadhoz...

Vagy vannak ilyen kínai étterem félék, ott esetleg lehet ilyen 2-3 személyes belülő, kb egy ilyen lyuk felé, esetleg az,

De ha nem szexuális jellegű, akkor csak egyetek egy mekit, kávét, üdítőt, és uljetek ki a parkba, vagy Duna part :)

Naplemente az lehet + értékű a lánynak :)

2019. máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem például a teázók a kedvenceim. Vannak olyan földre leülős asztalkák (nem tudok fogalmazni sry) de vannak ennél privátabb, elkülönített részek is, ahol egyedül vagytok. A Kálvinon van kettő jó is, de ebből csak az egyik nevére emlékszem, az a Sirius. Érdemes egy nappal előtte foglalni és akkor biztos lesz jó helyetek:)
2019. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 I noor Y ***** válasza:
Szerintem vidd el a feneketlen tóhoz, viszont ha fontos neked az hogy ne legyen nyüzsgés akkor vidd el valami eldugott parkba, ott első közös programként be is téphettek.
2019. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Duna part az nagyon jól hangzik! A sirius is király már olvastam róla és az volt az egyik terv, magamhoz első randin nem akarom, szerintem az nem maradandó dehát egyénfüggő
2019. máj. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!