Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Elhívjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Elhívjam?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori az, hogy van egy munkatársam (diákmunka), aki számomra eléggé szimpatikus az eddig ismertek alapján, de sokkal inkább a külseje az, ami felkeltette az érdeklődésemet. Múlt héten többször szemeztünk, gondoltam várok még egy kicsit, kíváncsi vagyok változik-e valami. Hát kevesebb alkalommal nézett, de úgy vettem észre, hogy továbbra is mosolyogva jön felém ha szembe megyünk egymással, és ugyan ekkor követ a tekintetével is, szerencsére ilyenkor egy pár másodperces szemezés is össze szokott jönni.

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy ezek most "jelek", dee úgy vagyok vele, hogy nem akarok kifutni az időből, szóval arra gondoltam, hogy holnap elhívom randira. Nem akarok keríteni, meg itt a friend zoneval szórakozni, inkább lennék egyenes és őszinte. Szerintetek ez így mennyire lenne jó ötlet?

"Szia! Bevallom őszintén szimpatikusnak talállak, szóval azon gondolkoztam, hogy esetleg elhívhatlak randizni?" Vagy esetleg jobb lenne, ha randizás helyett csak elhívnám kajolni / inni / sétálgatni / beszélgetni valahová? :D


19F

17L



2019. máj. 25. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nem ismered, igy ne randira hivd!

Hivd meg italra

2019. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó a szöveg amit mondanál neki, de tényleg ne a randi szót használd. Hanem, például van-e kedve elmenni veled valahova, meginni valamit, ilyesmi. :)
2019. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!