Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félénk lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok! Ti hogyan ismerkedtek? Ti is kivánjátok a szexet? 18/F

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom azon,vajon a félénk lányok mivel töltik a szabadidejüket és hogyan állnak a szexualitáshoz.

Hálás lennék a hozzászólásotokhoz.



2019. máj. 27. 11:57
 1/4 anonim válasza:
60%
Félénk nem vagyok csak a fiúkkal és hogy mivel töltik? Mint egy normális ember zenét hallgat, filmet néz, olvas, takarít, sűt, főz én általában ennyit csinálok. ha lenne olyan barátnőm el is járnák de nincs. Szexhez meg sehogy még csókom se volt nem hogy szex nem azt mondom hogy az igazit keresem rögtön de nem egy tapló hülye gyereket. 16L
2019. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, igaza van az előttem válaszolónak, mi is rendes emberek vagyunk, hétköznapi elfoglaltságokkal.

A szex pedig...igen, nagyon kívánom, de nekem kell hozzá egy olyan személy, akiben megbízom annyira, hogy elveszítsem vele, és erre nem igazán látok esélyt a közeljövőben, mert nem kellek senkinek

2019. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Interneten próbkozom. Néhány hosszabb levelezésem már volt, de úgy őszintén, még senki nem fogott meg annyira, hogy személyes találkozóban is gondolkodjak. A szex meg eléggé hidegen hagy. Volt már barátom, de nem kívántam vele és nem azért, mert nem találtam vonzónak. Egyszerűen nincs igényem a testiségre, illetve csak minimális szinten. 18/L
2019. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám annak magam, mert kb az egész gimit végig buliztam, de az utóbbi egy évben nagyon itthon ülős lettem, egyéb okok miatt. :/ Emiatt sokan annak néznek. gyerekkoromban alig beszéltem, és most sem vagyok egy szószátyár igazából. Sokat netezek, tanulgatok, vagy utazok a páromhoz. Az exemmel nem kívántam a szexet, de a mostani párommal igen, és nagyon jó is vele. Nyilván nem mesélek mindenkinek az ágyjelenetekről, és csak vele beszélek meg vele mindent a témával kapcsolatban.
2019. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!