Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mik az előnyök, és hátrányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az előnyök, és hátrányok ha valaki osztálytárssal kavar/randizik/együtt van?

Figyelt kérdés
2019. máj. 30. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mélyen gyerekek még és nem tudnak jól kezelni egy szakítást akkor későbbiekben nevetség tárgya lehet, legtöbb esetben a lány szenvedi el.
2019. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Előny: sokat lehetnek együtt...


Hátrány: Túl sokat vannak együtt, könnyebb ráunni a másikra. Szakítás után bámulhatják egymás képét. Rossz olyannal találkozni akivel eggyütt voltál, de ha még egész nap össze is vagytok zárva. Ha egy osztályba, egy suliba jártok, akkor nagyjából közös a baráti kör is. Barátoknak meg néha az ember elkottyint egy egy intim részletet. Szakítás után meg ha elkezdi az egyik a másikat lejárattatni, akkor az egész osztály, egész suli tud majd róla. Rengeteg hátránya van egy ilyen kapcsolatnak. Haverom hasonló okokból a suliból nem is ismerkedett lányokkal, de milyen jól tette. Nem volt féltékenység, ha más lányhoz hozzá szólt. Nem egymással voltak egész szünetbe stb, stb.. Én se szívesen kezdenék osztálytárssal. Túl sok az együtt töltött idő, nincs meg a személyes tér.


Jóval több hátránya van, mint előnye. Bár ezzel a legtöbb fiatal nem foglalkozik, csak utána átkozzák egymást.

2019. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem az a dilemma hogy osztálytárs vagy sem hanem hogy szereted vagy nem. Mi gimi 3 ban találkoztun . 27 éve vagyunk együtt 4 gyermekünk van
2019. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2 középiskolás történetet ismerek: 1) terhesség, esküvô,fiú anyja lakást ad, gyerek. Lány a sulit abbahagyja.

Fiú suli mellett éjsaka dolgozik, befejezi. Elköltöztek, a folytatást nem tudom.

2) terhesség, esküvô, lakást kapnak szülôktôl. Néhány év házasság, válás.

2019. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tévedés ne essék, tényleg lehetnek hátrányai. Az első hozzászóló kb. el is sorolta őket.

És én aztán valóban az előrelátás, előre gondolkodás híve vagyok, azonban ebben az esetben mégsem. Azt mondom, szerintem még így is megéri. Ha tettszik az illető, vagy szereted, ne törődj ilyesmivel. Kevesen tudják, de a legtöbb kapcsolat egyébként még manapság sem az internetes randikból szövődik, hanem osztálytársak, iskolatársak, illetve munkatársak között. És ez egyáltalán nem baj, hiszen úgy tudjátok leginkább megismerni egymást és eldönteni, hogy mennyire passzoltok össze.

2019. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túl sokat vannak együtt, mindent együtt csinálnak, és még csak mondhatni gyerekek, így sokkal hamarabb is ráunnak egymásra. Ha szakítanak akkor is látják egymást minden nap, ami nem a legjobb ha új kapcsolatot akar az egyik fél. Az új lány/fiú meg elkezd majd rinyálni, hogy "Mi az, hogy elkérted az EXEDTŐL a házit, mi?".

Én voltam szerelmes osztálytársba, mondhatom, hogy első látásra szerelem volt, és viszonzatlan, és nagyon nehéz volt túljutni rajta.

2019. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!