Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez ciki volt szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki volt szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel randiztam parszor. Tegnap athivott magához és mikor wcre mentem hasmenesem volt és szerintetem tuti hallotta mert nagyon kicsi a lakása es valami nagyon rosszat ettem szoval ja

... Miutan kijottem o is elment es tuti erezte a szagot. Azota nem irt nekem. Mit tegyek?



2019. máj. 30. 15:42
 1/9 anonim válasza:
69%
Szerintem ja ez eleg gaz.. ha tudod h rosszat ettel ne menj randira. Nem lehet h stresszfosasod van? Nekem gyakran elofordul es arrol viszont nem tehetsz. Legkozelebb akadalyozd meg benne h bemenjen utanad. Mondd el neki es lehet rohogtok rajta egy jot
2019. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pirosmercedes válasza:
100%

Uristen velem is tortent pont ilyen :D

De en megmondtam a sracnak, es azt mondta aranyos vagyok

Utana 2 evig jartunk :)

2019. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%

velem is tortent hasonlo. ugy erzem mondjuk az enyem talan meg gazabb. en nem csak hogy szetfostam az egesz wc-t utana reszegen bele is fostam az olebe. utolag mar nem olyan gaz, mert osszejottunk a lannyal.

azota volt hogy egymasra menstrualtunk, az sem gaz :))

2019. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek ciki, de nem emiatt nem keres szerintem
2019. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakása van, gondolom, nem 12 éves. Márpedig afölött az a ciki, ha egy természetes folyamat miatt szól meg téged.
2019. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy emiatt nem keres. Amúgy nem ciki csak te érzed annak. Hát ha kell az embernek akkor kell. Ez így működik.
2019. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Tipp legközelebbre:közben egyből húzd is a wc-t amikor jön, így nem hallja, érezni sem fog annyira.

Egyébként, ha emiatt nem ír, az a ciki,nem pedig te.

2019. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Bocs ha nem írtam, azóta is takaritom 0-24ben a fürdőszobát mert össze vissza fostál itt mindent!
2019. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megnyugodtam. Amugy azota irt, holnap is ramdizunk :)
2019. máj. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!