Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás?

Figyelt kérdés
Az interneten megismerkedtem egy nálam 1 évvel idősebb lánnyal, és 3 nap múlva vasárnap fogunk először találkozni. Barátnőjével jóban vagyok, segített ajándékot választani neki, és az alap teendőket is elmagyarázta mit és hogyan csináljak. De ha lenne valakinek még egyéb jó tanácsa azt meghallgatnám.Nos ennek a bizonyos segédkező barátnőnek nem találok megfelelő ajándékot, mit vehetnék neki? (Már csak azért is meg szeretném lepni mert nagyon sokat segített nekünk), tudom hogy szeret rajzolni, szereti a cicákat. Kicsit több 20 centivel magasabb vagyok ez nehézséget jelent a csókban?
2019. máj. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ohh mi is vasárnap találkozunk a barátommal, már alig várom*.*

Amúgy a kérdésre válaszolva ha meg akarod csókolni akkor majd megtalálod rá a módját. Lehajolsz, vagy talán ülve lehet könnyebb.

Attól függ mennyi pénzt akarsz arra az ajándékra költeni.

2019. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában nem állok túl jól anyagilag, maximum néhány ezerig tudok elmenni..
2019. máj. 30. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok csak érdemben segíteni, hogy 20-25 cm különbség még nem gáz, simán leküzdhető:) te kicsit lehajolsz, ő meg lábujjhegyre áll és kész is.

Üdv

Egy 150 cm-es lány :D

2019. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy csomag rajzlapot. Még egy jó minőségű ceruzát. Esetleg mellé egy csomag színest. Ez szerintem nem kerül annyira sok pénzbe.
2019. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!