Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók mikor mehet? 17f 16l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WhalalaYo kérdése:

Első csók mikor mehet? 17f 16l

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy lány akivel már közel egy hónapja intenzíven beszélünk és 2-3 naponta találkozunk. Randinak tiltulált tálálkozásunk volt akkor nem eröltetettem a csókot, csak kezet sikeredett megfognom meg a homlokára adni egy puszit adni. Én vagyok az első fiú akit beenged az életébe (nekem ezt megelőzően 2 éves kapcsolatom volt). Lett volna már rá alkalom hogy megtegyem de valahogy bennem volt az érzés hogy "mi van ha ez neki korai?" valami külső megerősítés hogy léphetek vagy még várnom kéne?


2019. jún. 2. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De rendes srác vagy!:) Szerintem most már elég sok idő telt el, hogy hagyja, illetve kézfogás, puszi is volt már. Ha lesz találkátok és csend lesz, vagy búcsúztok (az ilyen tipikus *csók helye* pillanatok egyikénél) a szemébe nézel hosszan- ez alatt lesz ideje eldönteni, hogy szeretné-e vagy sem- és ha nem húzódik el, akkor közelebb hajolhatsz és megpróbálhatod. Szerintem meglesz!:) De az se a világ vége, ha még korainak tartja és visszautasít- akkor kérj tőle elnézést és folytassátok ugyanúgy.
2019. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyog, izgul, szeret veled találkozni, írja hogy jó volt veled, ilyenek :)
2019. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Koszonom, holnap suli utan pont talalkozunk. Ha lesz lehetoseg akkor lehet megprobalom
2019. jún. 2. 22:01
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Izgulni nem szokott mert messze nem az a tipusu lany, de mikor osszenezunk elmosolyodik, allitasa szerint imad velem lenni. Napi 3x leirja hogy imad.
2019. jún. 2. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Adódik majd, nem kell nagyon tervezni- de jó nektek! Örüljetek egymásnak, járjatok. Ez legszebb korszak az életben.
2019. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illene már le rendezni, a korban vagytok jócskán. Nem lesznek lelki traumáitok, vagy bármi egy mentális betegség amit hazudnak az emberek. Csak bátran használjátok egymás testét erre van .
2019. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na lett valami? :)
2019. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

11-kor végzett suliban a 3 helyett. Így elhalasztottuk mára

Bármi fejlemény van, írok privátban (1-es vagy? :D)

2019. jún. 3. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Előbb nem én voltam, de most igen (az 1-es)

Engem is érdekel:D

2019. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!