Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hagyjam a lányt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a lányt? Vagy érdemes érte még "küzdeni"?

Figyelt kérdés

Egy diszkóban ismertem meg a lányt, táncoltunk, kavartunk, a buli végére eszméletlenül bejöttem neki, bejelöltük egymást stb.. messengeren dumáltunk, tényleg oda volt értem, nagyon találkozni akart velem, 2 nap múlva randiztunk is.

Folyton bókoltam neki, nagyon kedvesen bántam vele, mikor leültünk, oda bújt mellém, megfogta a kezem, csókolóztunk is. Búcsúzásnál is csók.

Amikor haza értem, hosszabb beszélgetésben leírta hogy neki ez gyors, és ő nem áll készen egy új kapcsolatra mert nem rég szakított. Időre van szüksége, és ő is szomorú ez miatt, de addig is csak legyünk barátok. Kicsit dühös voltam de leírtam hogy rendben, akkor hagyjunk időt a dolognak. Erre azt írta hogy nem azt mondja hogy ne írjak neki hanem azt hogy beszélgessünk minél többet hogy megismerjük egymást. Ez még oké. De mióta randiztunk úgy érzem mintha már nem érdekelném, hiába írtam rá minden nap, nem volt olyan lelkes mint a randi előtt, úgy éreztem mintha csak válaszolgatna de amúgy kopj le. Aztan par nap múlva le írtam neki hogy mit érzek iránta, de ugyan azt írta hogy nem akar még kapcsolatot és addig csak barátként tud rám tekinteni, írta hogy lehetünk attól még jóban, tényleg kedves, megértő vagyok stb..

Most azt nem tudom hogy tényleg nem akar még kapcsolatot vagy csak szimplán velem nem...

1 hét telt el azóta.

Nem tudom eldönteni hogy hagyjam, vagy foglalkozzak-e még vele.



2019. jún. 3. 04:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindketten 19 évesek vagyunk.
2019. jún. 3. 04:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem jössz be neki, ezt nem tudni :)
2019. jún. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ti esetetekben, hogy buliban ismerkedtetek annyit tesz, hogy mind a 2 jobbik éneteket mutattát. Senkisem mutatja magát egy éjszaka alat úgy mint amilyen ő valójában. Továbbá lehetséges, hogy túlreagáltátok a dolgokat és ez annak a jele, hogy a lány érezi azt, hogy neki ez túl gyors. Elhamarkodott kezdeteknek gebasz a vége. Lehet találgatni, hogy mi lehet a háttérben, de egy biztos, hogy felesleges. Ha ő azt mondta részéről ez gyors, akár még szakításon is túl van az legyen az ő gondja. Ha nem akar belemenni akkor hagyd az egésszet. Az emberek sokszor nem tudják mit akarnak, ilyenkor hagyni kell őket. Azzal, hogy folyamatosan bombázod csak rontasz a helyzeten. Te meg tettél minden tőled telhetőt azonban egy kapcsolatban tény, hogy a másik félnek is egyhangúan kell vennie úgy ahogy neked.


Jótanács, ha már ennyit küzködtél érte akkor lásd mi lett az eredménye. Ha mégtöbbet fogsz küszködni akkor ugyan ez lessz várhatólag csak még erősebben.

2019. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát, nem akar téged, csak nem akar megbántani.
2019. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Riki miller ***** válasza:
ha tú kedves , nyalizós voltál akkor hagy a francba
2019. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem engedd el ,bár aki ilyen könnyen szerelembe esik... xD ,egyébként ez egy nagyon burkolt offolás ,én a helyedben hagynám ,mert ha ebből lenne is még valami akkor ez előbb utóbb megint kijönne +te folyamatosan ezen idegeskednél ami megint rossz az egésznek a színvonalán, de ettől függetlenül te érzed !
2019. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!