Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel mar egy jó ideje beszelek, es nagyon joban lettünk, de az utobbi időben mar nem olyan jók a beszelgeteseink, ram ír megkerdezi miujsag, es annyi, szerintetek megéri kuzdeni érte, visszakaphatnam a regi beszelgeteseinket? Ha elhivom randizni akkor es igent mond akkor meg o is szeretne ezt az egeszet nem? Mit tennetek?

2019. jún. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdés barátként lettetek-e nagyon jóban vagy többről van szó. Nekem az előbbi a sejtésem, mert elhívni sem hívtad még, szóval valószínűleg a beszélgetések is barátaiak voltak.


Mindenesetre túl sokáig vártál hogy elhívd és még mindig gondolkozol rajta. Már rég találkozni kellett volna és közös élményeket szerezni vele, közelebb kerülni hozzá.


Hívd el, aztán lesz ami lesz. Nagy eséllyel belemegy, de ha nem, akkor legközelebb hamarabb lépj.

2019. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy keső, de lehet nem, mindenesetre köszönöm a valaszod, megteszek mindent ami tőlem telik, mert úgy erzem nem hagyhatom elmenni... Most ebben biztos vagyok hogy nem engedhetem el csak úgy.
2019. jún. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!