Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy engem nem hívott át a barátom a barátait viszont igen?

Figyelt kérdés
Barátommal kb 4 hónapja vagyunk együtt hivatalosan.Mostanaban nagyon sokszor találkoztunk úgy,hogy ott voltak nala a baratai. Ami amúgy egyáltalán nem baj mert nagyon bírom őket és utána ejjel tudtunk ettől meg ketten lenni. Viszont ma azért nem találkozott velem, mert a barataival akar lenni egy kicsit.Ez nekem kicsit szárul esik,hogy engem így nem hívott. Velem kb sosem talizik úgy hogy egesznap csak én vagyok ott nala. Talán azt mondtak a baratai hogy nem bírnak VAGX túl sokat vagyok velük? Szerintetek tudok valamit csinálni?
2019. jún. 6. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

keress másvalakit :)


de szerintem csak adj neki időt,

de tényleg keress másvalakit, aki több időt lenne veled :)

2019. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok más valakit keresni azért mert sokat van a barataival. Ez egy faszsag. Mindennap találkozunk és ejjel ketten vagyunk. Nem ezzel van a baj
2019. jún. 6. 22:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnének kicsit magukban lenni, más témák jönnek olyankor elő. Nincs veled gond, hagyd hogy együtt is jól érezzék magukat. Nézz te is egy programot ilyenkor vagy keress fel barátnőket hogy csináljatok egy csajos napot, estét, elmenni valami eseményre vagy akármi. Normális hogy az ember szeretne magában lenni, feltöltődni. Majd ha más dolgok is furcsák, kevesebbet beszél veled vagy nem keres már, akkor lehet aggódni.


Nem kell megijedni most, nincs semmi gond.

2019. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első, te gondolom a holdról jöttél. Szerintem is dobjon csak így ki egy 4 hónapos kapcsolatot, mert a barátja esetleg vágyik arra, hogy legyen egy-két csak haveros estéje. Nem is értem, hogyan gondolhatta ezt, máglyára vele!


Egyébként meg a ilyet hülyeség felvenni. Ha gyakran előfordulna, mondjuk 10 alkalomból 4-5x, akkor azért említsd meg neki, hogy héé, te is itt vagy, te is igényeled a társaságát, szeretetét. Egyébként meg hagyd, had éljen egy picit csak a haverjaival. :D

2019. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából a probléma az, hogy délután szólt hogy ma nem ér rá. Én meg ugye így nyilván nem csináltam programot mára... meg nem mondta hogy velük szeretne lenni... amikor velük van sosem ír, meg sosem hív.meg akkor sem ha már nincsenek ott a baratai
2019. jún. 6. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha későn szól, akkor is tudsz dolgokat csinálni, pl. betenni egy filmet, elkezdeni vagy folytatni egy sorozatot, játszani, mászkálgatni a környéken, pihenni, olvasni, yt-zni, ilyesmik.


Mikor velük van és nem ír az érthető, el van foglalva, utána lehet már fáradt vagy hasonló. Bár egy jó éjt legalább beleférhetne tényleg. Ha ilyesmi sincs, akkor ezek alapján már eltudom képzelni, hogy soknak érzi kicsit az együtt töltött időt, de egy alkalom után ugye felesleges kombinálni azért, plusz ez sem jelent semmi rosszat, csak hogy több térre van szüksége.


Lépj vissza egyet most szerintem és ne keresd míg ő nem teszi, majd a saját ütemében keresni fog. Tudom rosszul hangzik hogy ilyenekkel kell szórakozni, de ha soknak érez, akkor ezt az egyet tudod tenni. Aztán majd idővel kialakul hogy hogyan lehet ezt összehozni úgy, hogy mindkettőtök jól érezze magát, beáll majd mennyit kényelmes együtt lenni.


Nagyon egyszerű példát felhozok hogy megnyugtassalak, ismerősöm fiatal házas és már együtt laknak, de esténként sokszor külön néznek filmet vagy csinálnak dolgokat, megvan a maguk tere. Szóval nincs ezzel probléma.

2019. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oke, csak folyton ír napkozben is hogy mennyire hiányzom és mindig velem akar lenni. Már holnapra is megbeszéltük a talit. Majdnem minden nap ott alszom. És ő kéri mindig. Szóval azért volt hirtelen fura nekem ez az egész. Lehet valami olyan dolog van benne amiből jobb ha kimaradok.
2019. jún. 6. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöket megértem, és picit irigylem is, hogy ilyen jó kapcsolatban vagytok. :D

Én arra gondolnék, hogy a haberjai egyikének van valami kicsit bizalmasabb problémája, amit csak fiúkkal osztana meg. Ha közben elmondja hogy hiányzol neki szerintem többet tesz mint a párkapcsolatban lévő srácok 99%-a ilyen helyzetben. :DD

2019. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy inkább valami durvább dologra gondolok, amiből azt akarja hogy kimaradjak. Nem is kérdezek rá inkább majd:D ezeket ugyse mondja el
2019. jún. 7. 00:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is kedvelem a párom barátait, gyakran hívnak ha leülnek beszélgetni. Viszont én sem akarok mindig ott lenni. Azt mondják nem viselkednek másképp, ugyanúgy elmondják a pasis dolgaikat előttem is, de néha azért szerintem jó ha csak "fiús estéjük" van. Ugyanúgy én sem hívnám a páromat csajos buliba.

Minden este nála alszol, minden nap együtt vagytok, nem hiszem hogy azon kéne fennakadnod hogy EGYSZER nem hívott.

2019. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!