Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez a csaj szerintetek normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Már régóta nem volt barátnőm, és nem is nagyon kerestem. Persze a lányokat az utcán megnézem, de semmi komolyabba nem gondoltam még bele. Azt tudni kell, rólam, hogy inkább introvertált vagyok, és zárkózott, bár nem annyira durván.


Az utóbbi pár hónapban busszal járok suliba, mivel apukám máshova jár dolgozni. Ez idő alatt figyeltem fel egy lányra a buszon. Első pillantásra megtetszett, és már hetek óta azon gondolkoztam, hogyan szólítsam le. Egyik nap elhatároztam magam, hogy oda megyek hozzá. Éppen állt az ajtóban, odaléptem hozzá, ránéztem, mikor a sofőr olyat fékezett (éppen nem kapaszkodtam semmibe), hogy elvesztettem az egyensúlyom, és teli erőből tarkón fejeltem a csajt, majd megpróbáltam benne megkapaszkodni, amivel a földre lerántottam.


Ezután se szó se beszéd, azonnal leszálltam, azt se tudtam, hogy hol, csak menekülni akartam. A csaj is leszállt, elkezdett utánam jönni, majd én elkezdtem rohanni, és ő is. Pár háztömbnyit futottunk, mire utolért, majd hirtelen megfordultam, és kigáncsoltam. Elesett, én pedig futottam, amerre csak láttam.


Másnap félve szálltam fel a buszra, de nem láttam így leültem egy üres helyre. Egyszer csak valamelyik megállónál azt láttam, hogy felszállt, pedig alapból már fent szokott lenni a buszon, mire én szállok fel. Felhúztam a kapucnim, és próbáltam úgy tenni mintha nem is léteznék. Balszerencsémre leült mellém. Zakatolt a szívem, már úgy álltam, hogy elájulok, és úgy döntöttem, hogy leszállok, mert nem bírom. Felálltam, ő kiengedett, és valószínűleg, meglátta az arcom a kapucni alatt, mivel ahogy leszálltam, csak azt láttam, hogy ő megint ott van mögöttem. Igyekeztem nem feltűnést kelteni, és valami szűk kisutcába lefordulni, úgy, hogy ne lássa. Be is fordultam az egyikbe, és mentem végig, de mikor elakartam volna fordulni jobbra, megláttam, hogy zsákutcában vagyok.


Megfordultam, és ott állt mögöttem. Elkezdett felém jönni, mire én hátráltam, de nem volt hova futni. Levettem a kapucnim, majd hozzászóltam, hogy szia. Ő nem mondott semmit, közeledett felém, megállt előttem. Azt hittem, hogy vagy megkésel, vagy nem tudom mit fog csinálni. Hirtelen odalépett elém és megölelt.


Totál nem tudtam mire vélni, majd elengedett, és mondta, hogy nem megyünk-e tovább együtt. Mondtam, hogy persze. Beszélgettünk egy keveset, majd mondta, hogy neki a másik irányba kéne mennie, és hogy nem akarok-e egyszer vele találkozni. Mondtam, hogy de (hiszen féltem), és megkérdeztem a nevét. Megmondta, és mivel elég egyedi neve van, ezért mondta, hogy simán megtalálom Facen, ott majd egyeztetünk.


Na mármost, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ráírjak? Nem tudom, hogy esetleg bolond-e vagy pszichopata, vagy valami ilyesmi, nem akarok semmi rosszba keveredni. Viszont amúgy elég aranyosnak tűnt, de az ilyen emberek, simán megtudják játszani magukat. Tehát ráírjak, és találkozzak vele, vagy inkább ne?


Minden választ szívesen fogadok, és előre is köszönöm!


17/F



2019. jún. 7. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a sztoriba te vagy a nem normális és nem ô ugye tudod? xD
2019. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyikőtök se normális. Először is, mi az, hogy miután elestetek a buszban, elfutottál ahelyett, hogy felsegítetted volna, bocsánatot kértél volna, és itt lett volna a lehetőség, hogy beszélgessetek, megismerd. De nem, elrohantál, mint egy kisfiú. xDD És akkor kigáncsoltad??! :'D Szegény lány. Bár tényleg furi, hogy így követett és random megölelt. De ha úgy nézem, ezek alapján összepasszoltok... Írj csak rá.
2019. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé élénk fantáziád van.
2019. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora kamu sztori.. Valóságban már ott bukott a sztori, hogy a sofőr hirtelen fékezése miatt teli erőből tarkón fejelsz bárkit is..
2019. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez melyik film?
2019. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Jót álmodtál, köszi az esti mesét
2019. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem értelek, viszonylag okésan fogalmazol, több lehestz 12-nél. De akkor hogy hiheted higy ezt elhiszi bárki?

Mondjuk néhány valaszból ítélve..

2019. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Köszi, feldobtad a napom :D
2019. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes történet. Ha írnál belőle egy regényt, eskü, megvenném XD
2019. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Azóta mi történt? Elmeséled privátba?
2019. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!