Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam el a csajt találkozni?

Figyelt kérdés

Emelt érettségi szóbelin beszéltem egy csajjal, meg persze a többiekkel, akik ott voltak.


Messengeren ráírtam, gondoltam, próba-szerencse, mert ha visszautasít, akkor se látjuk egymást soha többé, szal kockázat nincs.


De én a valós ismerkedés híve vagyok, tehát minél előbb elhívnám találkozni. Csak a Messengeres ismerkedésben nincs tapasztalatom, mert ha túl hamar hívom el, akkor nyomulásnak veheti és megijedhet, de én meg chaten nem szeretem sokáig húzni a dolgokat, valahogy ott nem nyílok meg, csak élőben. XD


Élőben sima ügy, de valahogy a chates csajozásokat mindig elszúrom, ezért kérek tanácsot. Mennyi idő után hívjam el? Pár napig még chateljek vele? Vagy ha már holnap rákérdeznék, akkor se biztos, hogy elijedne? Előny, hogy élőben már beszéltünk, így van egy képünk egymásról.


Előre is köszi... XD



2019. jún. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
igen
2019. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Jah, igen :)
2019. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi igen? XD
2019. jún. 8. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb hívd fel telefonon, beszélgess úgy.

Ha az jól jön ki, utána már elhívhatod valami nyilvános helyre.

2019. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Amikor úgy érzed, már jó érzés lenne, jól eső érzés lenne vele találkozni. Nem kell ezt tehát időponthoz kötni. Viszont azé még szerintem lehet, hogy esetleg még érettségizni fog más tantárgyakból, várd meg azért szóval tehát a bizonyítványosztást talán szerintem; és utána; vagy nem kell feltétlenül megvárni, mert ha ráér... De nemtom. Talira még talán ne hívd most még pár hétig , vagy nemtom, lehet, hogy ő majd esetleg felajánlja, de nemtom. Inkább kérdezd meg, hog ylenne-e kedve, ideje; hogy találkozzatok, vagy most inkább az érettségire akar koncentrálni/koncentrálna. És akkor így nem állítod kényszerhelyzet elé.
2019. jún. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így írd meg a lánynak, magyarázatként, hogy miért szeretnél viszonylag gyorsan személyes találkozást.

Szimpatikus az őszinteség, az őszinte magyarázat.

2019. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!