Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt és nem éreztem semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt és nem éreztem semmit?

Figyelt kérdés

Egy fiúval már egy ideje találkozgatunk. A suliban ismertem meg, és megkedveltem. Ma hazáig kísért és a kapuban megcsókolt. Mindketten zavarban voltunk, és ügyetlenek, de ez még nem is számít. Ami viszont igen, az az, hogy érzelmileg szinte teljesen közömbös maradtam. Biztos vagyok benne, hogy többet érzek iránta, de ezek szerint nem eleget ahhoz, hogy egy pár legyünk?

Szerintetek beszéljek vele erről? Ti mit éreztetek az első csókotok után?



2019. jún. 8. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez a homoszexuális jele. Nem vicc!!!!
2019. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem éreztem az első csókomnál, amit az exemtől kaptam. De a végén rájöttem, hogy nem is szerettem őt soha. Pedig volt már előtte egy viszonzatlan szerelmem.

A mostani páromért viszont teljesen odavagyok, és olyat éreztem az első csókunknál, mint még az exemnél egész végig nem.

2019. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonzódsz hozzá igazán. Ha olyannal vagy akivel tényleg együtt szeretnél lenni abba is beleremegsz eleinte ha a kezed megfogja.
2019. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!