Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szolnom kene elore rola?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnom kene elore rola?

Figyelt kérdés

Jovo heten randira megyek egy sraccal, akit online ismertem meg. Eleg regota beszelgetunk mar es eleg jol ismerjuk egymast, de eloben meg nem talalkoztunk. A srac idosebb nalam negy evvel, es kicsit felek attol, hogy mi lesz a randin,. En meg sose csokoloztam senkivel, pedig 19multam, de a srac ezt nem tudja, es tudom rola, hogy nem egy baratnoje volt mar, szoval o pedig tapasztalt. Szoval egyfelol felek, hogy kinos lesz hogyha megcsokol, masfelol meg attol is tartok, hogy mi van, ha mar az elso randin tobbet akarna esetleg. Nyilvan szuz is vagyok, szoval en nem mennek bele.

Erdemes lenne elotte megemlitenem ha esetleg temaba illik, hogy sose volt meg rendes kapcsolatom,hatha abbol vilagos lesz neki is? Normalis ha izgulok emiatt?



2019. jún. 10. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered még, nem kell erről beszélni. Ha kihasználós típus és egy ilyen információt megtud, akkor elég jól feltudja használni. Egyébként a viselkedésedből és a mozgásodból valószínűleg úgyis sok minden látszik majd, szóval elrejteni nem lehet, de nem is kell még az orrára kötni.


Normális ha izgulsz, még tapasztaltabban is bőven lehet ilyen. Ha komolyabban közeledne (csók, még annál is több), akkor először udvariasan utasítsd vissza, mondván ne haragudjon, de nem szeretnél olyan gyorsan haladni. Ez teljesen érthető és nincs vele semmi gond, szóval megkéne értenie. Ha a csók ötlete tetszik, akkor se kell félni, kövesd a száját, a ritmust, érezni fogod hogy kell. Ha nem szeretnéd és nem hallgat rád, még próbálkozik vagy tovább csinálja, akkor hagyd ott, tökéletes jel hogy ne fecséreld rá az időd, mert nem számítasz neki.

2019. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2019. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!