Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, hogy ismerhetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, hogy ismerhetem meg?

Figyelt kérdés

Na szóval, ö még csak 16 éves. Én 18 vagyok. Annyit ki tudtam nyomozni, hogy hol lakik, és hogy hívják. Többször láttam már, de ugye a munkahelyről, onnan is csak nagy távolságrol... Arra gondoltam, hogy bejelölöm Facebookon és ott megismerem, mert a hülye műszak miatt lehetetlen személyesen... Tudtok tippeket/ tapasztalatokat írni? Gondolom az rossz kezdés lenne, hogy "sokszor láttalak már de nem tudtam veled beszélni" vagy csak én gondolom rosszul? Szerintem ez nem jó, mert tényleg akartam, de a munkahely nem engedi.. Segítsetek légyszives, meg szeretném őt ismerni. Olyavtam máshol, hogy "add magad" "bókolj" ehhez kéne valami konkrétum.. :/

Köszönöm a segitségeket



2019. jún. 10. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítod. Ha a "hülye " műszak a megszólítást se teszi lehetővé, akkor hogy akaraod? :)

Tessék szépen odamenni hozzá, felvázolni, hogy szimpatikus, stb, aztán meghívni valahova. Mi baj lehet? Max. elmondja ő is, hogy mit gondol. Tragédia :)

2019. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt derítsd ki, hova jár, mi érdekli. Nyugodtan írj rá facebook-on, hogy többször láttad már és szeretnéd megosmerni, van-e kedve sétálni, beszélgetni.
2019. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amig tart a műszak, addig nem tudok ki menni a kapun fél percre sem, mert levonják az egész órát... Utána viszont még mikor megyek haza munkásjárattal akkor szoktam látni. Ugye arról nem szállhatok le.
2019. jún. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!