Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mik lehetnek a szándékai? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a szándékai? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel kb. 3hete ismerkedhettem meg társkeresőn, és azóta minden nap beszélgetünk, mindig azt mondja mennyire aranyos vagyok, stb.. Meg rendszeres utalásokat tesz… (bár az néha úgy tűnik, csak hülyeségből). És egy ilyen esetnél kb. másfél hete meg is jegyezte, hogy a helyembe elgondolkodna, hogy csak azt akarja-e, vagy sem, és ebből volt egy kisebb konfliktusunk is, de azt megbeszéltük végül. Meg tisztáztam is, hogy én nem „egyéjszakás” kapcsolatot keresek, meg erről mélyebben is beszélgettünk. Azóta többször írta, hogy szeret, meg babának hív meg ilyenek, és amúgy én is nagyon megkedveltem. Meg szokta írni, hogy szívesen megcsókolna, meg tök jó lenne együtt aludni, stb… Én pedig egy párszor, szóba hoztam, hogy hát ez virtuálisan nem megvalósítható, szóval többször utalgattam is arra, hogy kellene majd találkoznunk, de ezeket elég szűkszavúan reagálta le, sőt még konkrétan, volt, hogy rákérdeztem, hogy ráér-e ezen, meg ezen a napon, és mindegyiket offolta, de azóta viszont már a barátaival is találkozott, és az meg rosszul esik, hogy velem nem akar valamiért találkozni, pedig alig van köztünk 20 km, szóval simán megoldható lenne, szerintem… Ötletem sincs miért nem akar velem találkozni, de eléggé bánt. Lehetséges, hogy nem tetszem neki, vagy ilyesmi? Vagy lehet, hogy magával nincs valamiért megelégedve? Vagy lehet,hogy csak unaloműzés-képpen beszélget velem?

2019. jún. 10. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:

A találkozást azért is hoztam fel többször, mert ugye szeretném megismerni élőben, mert chat-en szerintem az embernek teljesen más személyisége jön ki, meg nem lehet látni az arcát, vagy a gesztusait miközben beszélgetünk. Meg többször is tapasztaltam már, hogy az emberek általában máshogy viselkednek Messengeren, mint élőben, és ezért is lennék rá kíváncsi...

Meg azóta tényleg sokat beszélgettünk, és olyanok jöttek fel, hogy "velem nem azt tervezi".

2019. jún. 10. 16:11
 2/5 anonim válasza:

Nem nagyon értem a fiú gondolkodását. Szerintem nem ő lesz az igazi, de minden esetre ne add fel, hozd fel többször a találkozást. Ha sokat halogatja nincs értelme foglalkozni vele. Álltalában a fiúknak kellene lépni, nem a lányoknak. Az én véleményem szerint, ha barátnőm van, a barátok nem teljesen, de egy kicsit háttérbe szorulnak.

20 km-er az semmi. Én annakidején 210 km t vezettem csak, hogy találkozzunk. Végül mire összemelegedtünk meggyőzte a szüleit, hogy költözzenek közelebb. Azóta boldog pár vagyunk.

Sok sikert ne add fel.

2019. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyors a tempó, nagyon-nagyon gyors, ha jól értem, még egyetlenegy találkozó sem volt, de már "az" került szóba, meg a "jó lenne együtt aludni"? ...
2019. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Kamu profil.
2019. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
társkeresőn 16 éves rlly??
2019. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!