Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés
Leszólítottam egy tök random csajt mert tetszett, megkérdeztem lenne-e kedve ismerkedni,és mondta hogy igen szívesen megismerkedne velem,sőt egyből mondta hogy ráér most is,viszont én nem értem rá, elkértem fb elérhetőségét,vissza is jelölt, kérdés mikor és mit írjak neki? pár dolgot megszeretnék róla tudni mielőtt kimennék vele de mindent azért nem,preferálom hogy élőbe ismerkedjünk meg mikor csak rám figyel,szombaton szeretném kihívni valamerre, akár csak egy sétára ha ráér, mit gondoltok? Na meg mit írjak neki igy elsőnek? :D köszi a válaszokat.

2019. jún. 13. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, szervezz meg egy találkozót, aztán minden csak jön magától :)
2019. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ne facebookon ismerkedj :)
2019. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, van pár dolog, amit szeretnél megtudni. Akkor írj egy olyat, hogy eszembe jutottál és azon gondolkoztam, hogy... Itt jön a kérdésed, pl mi a kedvenc színed, vagy valami xd
2019. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!