Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jössz össze egy lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jössz össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval kérdésem hogy megismerkedtem egy számomra tök ismeretlen lánnyal, azóta voltam vele kint is, és beszélgetünk netten,szerintem tudja hogy nekem nagyon tetszik, sőt mint kiderült ilyesmi srácot szeretne mint én, szóval minden jó és tökéletes eddig, de tippem sincsen hogy fogunk összejönni, 1 hete ismertem meg most mit kell ilyenkor csinálni? Járjak kivele beszélgessek és majd alakul? Vagy lépnem kéne? 1 hét után? vagy mikor kéne? Valaki adjon bármi tanácsot tippet köszi ;)

2019. jún. 15. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Beszélgessetek sokat, érints témákat amelyeket ő szeret, pl.: egy séta végén mélyebb témákba is belemerülhettek, sose untasd, mindig kérdezgesd, nevettesd, bókolj, dicsérd, és előbb utóbb jöhetnek a dolgok sorrendben. Nézegess videókat, csomó van fent YouTubeon is.
2019. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt. Rá kell érezned, hogy mi imponál a lánynak, nevettesd meg, "lelkizzetek" kicsit, akkor érezni fogja, hogy benned megbízhat. Meg kell találni a kémiát, ha az nincs, akkor nyögve nyelős lesz a dolog. A kémiát onnan ismered fel, hogy sokat vicceltek, akár húzzátok is egymás agyát, felszabadultabbak vagytok, nem kínos csendekben vagytok egymás mellet. Próbáld finoman megérinteni pl. A karját, vállát, nézd, hogy reagál. Majd ha nem jön magától a dolog (csók), akkor kérdezd meg valahogy viccesen, vagy eredetien, hogy nem akar e a barátnőd lenni? (vagy utalhatsz is erre, ha nem akarod ilyen nyíltan)
2019. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Elrabolom és a pincémben tartom.
2019. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!