Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Túl nagy reményeket füztem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy reményeket füztem?

Figyelt kérdés

Velem lehet a baj vagy csak rossz partnerekkel ismerkedek?

Nincsenek nagy el várásaim 1 randin nem 5*os étteremben ennék meg ilyenek de örülnék ha fagyizni mennék vagy esetleg mozi.

Na a következő a stori nem rég meg ismertem neten egy srácot rendes kedves aranyos....stb.

Megbeszéltük a randi helyszint találkoztunk nagyon meleg volt de tényleg .első kijelentés mennyünk sétálni de ne a belváros fel. Mondom oké.

Sétàltunk kb 10 percet le ültünk egy padra az árnyékba de akkor is nagyon meleg volt.

Beszélgettünk majd mondtam 2 óra után már nem birtam a melegben poshadni szóval meg kérdeztem nem e mennénk a városba (ott tudtam volna venni valami frissitő hideg italt )de nem akart . Azon agyaltam hogy lehet azért mert szégyelne vagy én nem tudom.

Azota is irogat rengeteget megint randizni akar de nincs terve hova mennénk gondolom megint egy padnál ücsörögnénk amihez nincsne kedvem.

Midennfiú ezt csinálja? Nektek milyen tervetek lenne?



2019. jún. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

A beszélgetés egy tök jó dolog, de mondjuk 2 órát ülni egy padon azt hiszem, hogy egy kicsit már a lónak a másik oldala. :D

Szerintem találj ki te valami programot, és nyugodtan ragaszkodj hozzá. Én személy szerint úgy tudnám elképzelni a sétát / üldögélést, hogy pl egy mozi / ebéd után valami hűvösebb parkban. Úgy szerintem eléggé kellemesen el lehet tölteni az időt. :D

2019. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet előtted még nem volt senkije, es nem igazán tudja, hogy hogyan is megy egy randi. Próbalj te ötletet adni egy írásban, de ne úgy, hgy megkérdezed szerinte hova menjetek es utana irod, hogy mozi v stb:., hanem te irjad azt, hogy "Második randinak/talinak nincs kedved xy hekyre elmenni? Ez lehet mozi, kedvenc kajalda, amit csak akarsz...Aztan lehet, hogy a padon amiatt akart maradni, mert ölelkeztetek, vagy valami és jól esett neki, mert szeretetre vágyik. Ezer fele oka lehet, ami miatt nem akart a belvárosba bemenni...Nem kell egyből a legrosszabbra gondoli
2019. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak olyan mint az én párom. Soha nem tervez és sétálni se szeret. :D

Amúgy miért nem mondtad neki hogy azért akarsz bemenni a városba mert nagyon meleg van és szeretnél italt venni, vagy valami ilyesmi.

2019. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt már kapcsolata több is rövid és hosszú távú is. Ez miatt nem értem

Folyamat ír majd hogy nem már ugy érzem néha hogy zaklat

Ha nem írok akkor is írogat 8-10 üzit ha 2 órán belül nem válaszolok hivogatni lezd.

Meg szerelmes idézetes képekkel bombáz ez normális lenne?

2019. jún. 15. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne gondold túl. Ha ez jó neked akkor nincs kérdés. Ha pedig nem akkor mond el neki aztán oldjátok meg.
2019. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Probáltam neki mondani de nem is figyel rám ugy érzem

Csak azr mondja szeretné ha ez a nyár rolunk szólna és emlékezetes legyen velem képzeli el a jövőjét...

Tényleg aggaszt a hivogatása hajnalban is hivogatott mert nem irtam neki este 11kor mert el mentem aludni

2019. jún. 16. 13:29
 7/7 anonim válasza:
Az ilyeneket messziről kerüld....
2019. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!