Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, suliba sokszor összenéztünk meg be is jelölt(jo ezek valoszinu nem jelentenek semmit) szimpatikus szeretnek nyaron talalkozni vele hogyan irjak ra egybol hogy szia szimpatikus vagy lenne e kedved talakozni valamikor vagy??

2019. jún. 15. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg nem beszeltem vele, es evzaron nem tudom leszolitani(mert nem megyek) szoval marad a messenger
2019. jún. 15. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék az évzáróra, ha tudok. Messengeren meghívni még mindig neccesebb, mint élőben, de ha mindenképp ott kell, akkor ne azzal indíts, hogy találkozzatok. Nagyon tolakodó, inkább csak írj rá először, hogy egy suliba jártok és szívesen beszélgetnél vele vagy valami ilyesmi. A lényeg, hogy ne adj neki kvázi “ultimátumot” azzal, hogy rögtön rákérdezel, hogy találkozna-e veled.
2019. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En pedig tuti ugy irnek ra, hogy van-e kedve találkozni, szerintem messengeren beszélgetni olyan bárgyú, meg élőben is gáz lesz, hogy üzengetni tök jól tudtok a valósagban meg meg sem mukkantok :) élőben nehezebb, de jobb is szerintem ;)

Hívd el valahová, legyél magabiztos és tökös.

2019. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a fokozatos ismerkedés híve vagyok.


1. tudja meg ki vagy

2. szeressen veled beszélgetni, akár élőben, akár chat-en

3. lehet kezdeni a randi jellegű elhívásokat, pl.: van kedved fagyizni egyet velem?

4. Ha nem ráz le, látod a jeleket, hogy szimpi vagy neki, lehet cukiskodni, hozzáéregetni, megcirógatni a hátát, arcát, haját, nyakát.

5. Ha a 4-esre is jól reagál, akkor esetleg egy puszi, majd szájrapuszi, vagy csók.

2019. jún. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak akkor hívd segítségül a messengert,ha nincs esély az évzáróra eljutásra.Persze,ha te is szimpatkius vagy neki,válaszolni fog az üzenetedre is,de sokkal “különlegesebb”(főleg manapság),ha szélyesen mész oda hozzá.

Tudom,ilyenkor mindenki fél,hogy mi lesz,mit mondjon,mit csináljon,de nem kell izgulni.Ő is csak egy ember,még ha a te szemedben egy szinten “tökéletesnek”is tűnik,nem jobb nálad.

Bár most kicsit eltértem a témától...

Tehát a lényeg:

Ha végképp nem tudsz megjelenni az évzárón,írd neki,hogy egy suliba jártok,szimpatkusnak találtad amikor találkoztatok a folyosón,szívesen megismernéd,stb.

Igazából csak írd le amit érzel(persze tényleg ne támadd le egyből).

Akár azt is írhatod,hogy találkoznál is vele,hogy személyesebb legyen az ismerkedés.

Hajrá!Ne félj,én is egy fiúra várok(nem,nem azért nem léptem még én,mert csak fiúnak lehet)úgyhogy tedd meg amit szeretnél.

Sok sikert!

2019. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Semmiképen se tudok elmenni mert dolgozni fogok
2019. jún. 16. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont írj neki minnél hamarabb! Mi nem ismerhetjük a lányt, de a jelekből úgy tűnik tetszel neki. Csak nehogy valaki más hamarabb kezdeményezzen mint te. Majd írj a fejleményekről
2019. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!